360°-ANSIKT
Styrerulle - Stålblikk - Kapasitet 50 - 385kg - med plate - rullelager - Løpeflate av massiv gummi
Bruksområde
- Ideell for fliser, gulv, industrigulv, ujevne gulv
- Massiv gummi er på grunn av sin myke mønsterdybde spesielt egnet for ujevne, harde gulv
- Hjulskive av stål med rullelager
- Løpeflate av standard luktfri massiv gummi, sort
- 80 ° - 85 ° Shore A
- Ved mykgjørende diffusjon, kan misfarging av gulv oppstå
- Galvanisert stålblikkbolig
- Gaffelhode med dobbelt kulelager
- Hjuldiameter - 80mm til 280mm
- HjulBredde - fra 25mm til 70mm
- Høyde - fra 100mm til 320mm
- Utligger - fra 36mm til 72mm
- Platestørrelse - 105x80mm, 115x85mm, 135/140x110mm, eller 200x160mm
- Hullstørrelse - 80x60mm eller 105x80mm eller 160x120mm
- Skruehulldiameter - 9mm til 14mm
- Kapasitet - 50kg til 385kg
| fra NOK 113,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (11)
avgrensning utvalg
Hjuldiameter
Wheel bredde
Kapasitet
Høyde
Benk topp
Perforering
Hulldiameter
Artikkelnummer: 952920029261
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 80 mm |
| Wheel bredde | 25 mm |
| Kapasitet | 50 kg |
| Høyde | 100 mm |
| Benk topp | 105x80 mm |
| Perforering | 80x60 mm |
| Hulldiameter | Ø 9 mm |
Artikkelnummer: 952920029262
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 100 mm |
| Wheel bredde | 30 mm |
| Kapasitet | 70 kg |
| Høyde | 125 mm |
| Benk topp | 105x80 mm |
| Perforering | 80x60 mm |
| Hulldiameter | Ø 9 mm |
Artikkelnummer: 952920033570
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 180 mm |
| Wheel bredde | 50 mm |
| Kapasitet | 170 kg |
| Høyde | 210 mm |
| Benk topp | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | Ø 11 mm |
Artikkelnummer: 952920029263
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 125 mm |
| Wheel bredde | 38 mm |
| Kapasitet | 100 kg |
| Høyde | 155 mm |
| Benk topp | 105x80 mm |
| Perforering | 80x60 mm |
| Hulldiameter | Ø 9 mm |
Artikkelnummer: 952920035811
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 180 mm |
| Wheel bredde | 50 mm |
| Kapasitet | 170 kg |
| Høyde | 210 mm |
| Benk topp | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | Ø 11 mm |
Artikkelnummer: 952920029818
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 140 mm |
| Wheel bredde | 37 mm |
| Kapasitet | 120 kg |
| Høyde | 173 mm |
| Benk topp | 115x85 mm |
| Perforering | 80x60 mm |
| Hulldiameter | Ø 9 mm |
Artikkelnummer: 952920029264
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 160 mm |
| Wheel bredde | 40 mm |
| Kapasitet | 135 kg |
| Høyde | 190 mm |
| Benk topp | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | Ø 11 mm |
Artikkelnummer: 952920029821
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 180 mm |
| Wheel bredde | 50 mm |
| Kapasitet | 170 kg |
| Høyde | 210 mm |
| Benk topp | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | Ø 11 mm |
Artikkelnummer: 952920029265
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 200 mm |
| Wheel bredde | 50 mm |
| Kapasitet | 205 kg |
| Høyde | 235 mm |
| Benk topp | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | Ø 11 mm |
Artikkelnummer: 952920013442
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 225 mm |
| Wheel bredde | 55 mm |
| Kapasitet | 250 kg |
| Høyde | 250 mm |
| Benk topp | 140x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | Ø 11 mm |
Artikkelnummer: 952920013462
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 280 mm |
| Wheel bredde | 70 mm |
| Kapasitet | 385 kg |
| Høyde | 320 mm |
| Benk topp | 200x160 mm |
| Perforering | 160x120 mm |
| Hulldiameter | Ø 14 mm |
Tilbehør
Vurderinger
Du har ikke angitt en vurdering