360°-ANSIKT
Styrerulle - opp til 60kg - PA-felg - glidelager - løpeflate av PA - med palte - uten bremse - stålblikk
Bruksområde
- Styrerulle med platefeste, uten bremse
- Hjul komplett av polyamide
- med glidelager
- Hjulet har høy kjemisk motstand
- lettpresset stålblikk (galvanisert)
- enkelt og vedlikeholdsfritt design
- Gaffelhode med dobbelt kulelager
- Felg - Nylon
- Løpeflate - Polyamid
- Bolig - galvanisert stål
- Hjullager - glidelager
- Gaffellager - kulelagerager
- Hjuldiameter - 50 mm til 100 mm
- Hjulbredde - fra 18 mm til 23 mm
- Høyde - fra 71 mm til 122 mm
- Utligger - fra 21 mm til 32 mm
- Platestørrelse - 60 x 60 mm
- Hullstørrelse - 38x38mm 46x46mm opp
- Skruehulldiameter - 6,2 mm
- Kapasitet - fra 40 kg til 60 kg
| fra NOK 144,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Kapasitet
Hjuldiameter
Hjulbredde
Høyde
Utligger
Artikkelnummer: 952913036200
Utføring
| Kapasitet | 40 kg |
| Hjuldiameter | Ø 50 mm |
| Hjulbredde | 18 mm |
| Høyde | 71 mm |
| Utligger | 21 mm |
Artikkelnummer: 952913036300
Utføring
| Kapasitet | 50 kg |
| Hjuldiameter | Ø 75 mm |
| Hjulbredde | 23 mm |
| Høyde | 101 mm |
| Utligger | 25 mm |
Artikkelnummer: 952913036400
Utføring
| Kapasitet | 60 kg |
| Hjuldiameter | Ø 100 mm |
| Hjulbredde | 23 mm |
| Høyde | 122 mm |
| Utligger | 32 mm |
Tilbehør
Vurderinger
Du har ikke angitt en vurdering