360°-ANSIKT
Styrerulle - plast - Kapasitet 100 - 350kg plate - rullelager - med bremse - gummihjul
Bruksområde
- Ideell for fliser, gulv, industrigulv, ujevne gulv
- Massiv gummi er på grunn av sin myke mønsterdybde spesielt egnet for ujevne, harde gulv
- Hjulskive av plast med rullelager
- Løpeflate av elastisk massiv gummi
- 65° Shore A
- Slitasjesikkert, blått, dekk som ikke lager merker
- Galvanisert stål
- Gaffelhode med dobbelt kulelager
- Tettet med integrert kuleavstandsholder
- Hjuldiameter - 80mm til 200mm
- HjulBredde - fra 35mm til 50mm
- Høyde - fra 103mm til 235mm
- Utligger - fra 36mm til 54mm
- Platestørrelse - 135x110mm eller 105x80mm
- Hullstørrelse - 80x60mm eller 105x80mm
- Skruehulldiameter - 9mm til 11mm
- Kapasitet - 100kg til 350kg
| fra NOK 191,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Hjuldiameter
Hjulbredde
Kapasitet
Høyde
Platemål
Perforering
Hulldiameter
Artikkelnummer: 952920029186
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 80 mm |
| Hjulbredde | 35 mm |
| Kapasitet | 100 kg |
| Høyde | 103 mm |
| Platemål | 105x80 mm |
| Perforering | 80x60 mm |
| Hulldiameter | Ø 9 mm |
Artikkelnummer: 952920029187
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 100 mm |
| Hjulbredde | 36 mm |
| Kapasitet | 125 kg |
| Høyde | 125 mm |
| Platemål | 105x80 mm |
| Perforering | 80x60 mm |
| Hulldiameter | Ø 9 mm |
Artikkelnummer: 952920029188
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 125 mm |
| Hjulbredde | 36 mm |
| Kapasitet | 200 kg |
| Høyde | 155 mm |
| Platemål | 105x80 mm |
| Perforering | 80x60 mm |
| Hulldiameter | Ø 9 mm |
Artikkelnummer: 952920039951
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 200 mm |
| Hjulbredde | 48 mm |
| Kapasitet | 350 kg |
| Høyde | 235 mm |
| Platemål | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | Ø 11 mm |
Artikkelnummer: 952920029189
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 160 mm |
| Hjulbredde | 48 mm |
| Kapasitet | 300 kg |
| Høyde | 193 mm |
| Platemål | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | Ø 11 mm |
Artikkelnummer: 952920029190
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 200 mm |
| Hjulbredde | 48 mm |
| Kapasitet | 350 kg |
| Høyde | 235 mm |
| Platemål | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | Ø 11 mm |
Tilbehør
Vurderinger
Du har ikke angitt en vurdering