Svingningsdemper - for sikkert fundament for kompressor og beholder

Bruksområde
  • Svingningsdemperne er egnet for sikkert fundament for kompressor og beholder.
Beskrivelse
  • Svingningsdemperne er laget av gummi med ensidig eller tosidig gjenge og mutter.
Teknisk informasjon
  • Størrelse - M8 og M12
  • Diameter - 40 til 100 mm
  • Gjenge - ensidig og tosidig
  • Pakningsenhet - 3 og 4 stk.
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Modell
Diameter
Størrelse
Gjenge
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Modell Diameter Størrelse Gjenge VE Pris eksl. moms
2012B1100600 GSE 70 L1 /4 70 mm M12 ensidig 4 stk.
NOK 741,00
(NOK 185,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
2012B1100640 GSE 40 L2 /4 40 mm M8 tosidig 4 stk.
NOK 463,00
(NOK 115,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
2012B1100630 GSE 100 S1 /3 100 mm M12 ensidig 3 stk.
NOK 1.200,00
(NOK 400,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
2012B1100670 GSE 100 S2 /3 100 mm M12 tosidig 3 stk.
NOK 1.860,00
(NOK 620,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Denne artikel er tibehør til...
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Schneider, Gummisvingelement, Kompressor, Beholder, Schneider airsystems, Svingningsdemper, Demper, Svingning, svinge