Sylinderskruer - DIN 84 med spor > ISO 1207 - M 3 x 10 til M 6 x 60 mm - PVDF

Bruksområde
  • Sylinderskruen er til Skrukoblinger av ulike arbeidsstykker
Beskrivelse
  • bestandig mot varmt vann
  • UV-lys- og værbestandig
  • syrebestandig, begrenset bestandig mot oksiderende syre
  • bestandig mot hydrokarboner, unntatt aceton
  • bestandig mot svake baser, ikke bestandig mot sterke baser
Teknisk informasjon
  • Materiale - PVDF
  • Lengde - 6 til 60 mm
  • Bredde på hodespor - 0,8 til 1,6 mm
Gjennomføring (26)
avgrensning utvalg
Gjenger
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Gjenger VE Pris eksl. moms
101356928100 M3 x 10 100 stk.
NOK 641,00
(NOK 6,41 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
101357928100 M3 x 16 100 stk.
NOK 496,00
(NOK 4,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
101358928100 M3 x 20 100 stk.
NOK 600,00
(NOK 6,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
101359928100 M4 x 6 100 stk.
NOK 865,00
(NOK 8,65 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
101360928100 M4 x 10 100 stk.
NOK 1.010,00
(NOK 10,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
101361928100 M4 x 12 100 stk.
NOK 1.640,00
(NOK 16,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
101362928100 M4 x 16 150 stk.
NOK 1.420,00
(NOK 9,47 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
101363928100 M4 x 20 100 stk.
NOK 642,00
(NOK 6,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
101364928100 M4 x 20 100 stk.
NOK 2.070,00
(NOK 20,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
104812928100 M4 x 30 100 stk.
NOK 1.290,00
(NOK 12,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
101366928100 M4 x 40 100 stk.
NOK 1.830,00
(NOK 18,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
101367928100 M5 x 10 100 stk.
NOK 1.140,00
(NOK 11,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
101369928100 M5 x 16 150 stk.
NOK 1.500,00
(NOK 15,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
101370928100 M5 x 20 100 stk.
NOK 905,00
(NOK 9,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
101372928100 M5 x 25 100 stk.
NOK 1.250,00
(NOK 12,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
101373928100 M5 x 30 100 stk.
NOK 1.540,00
(NOK 15,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
101374928100 M5 x 40 100 stk.
NOK 2.160,00
(NOK 21,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
101375928100 M6 x 8 100 stk.
NOK 1.430,00
(NOK 14,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
101376928100 M6 x 10 200 stk.
NOK 3.510,00
(NOK 17,55 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
101378928100 M6 x 16 100 stk.
NOK 1.350,00
(NOK 13,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
101379928100 M6 x 20 100 stk.
NOK 1.490,00
(NOK 14,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
101380928100 M6 x 25 100 stk.
NOK 2.150,00
(NOK 21,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
101381928100 M6 x 30 100 stk.
NOK 2.180,00
(NOK 21,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
101383928100 M6 x 40 100 stk.
NOK 3.080,00
(NOK 30,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
101384928100 M6 x 50 100 stk.
NOK 4.260,00
(NOK 42,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
101385928100 M6 x 60 100 stk.
NOK 3.420,00
(NOK 34,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: DIN 84, DIN 84 med spor, ISO 1207, M3x10 PVDF, M3x16 PVDF, M3x20 PVDF, M4x10 PVDF, M4x12 PVDF, M4x16 PVDF, M4x20 PVDF, M4x30 PVDF, M4x40 PVDF, M4x6 PVDF, M5x10 PVDF, M5x16 PVDF, M5x20 PVDF, M5x25 PVDF, M5x30 PVDF, M5x40 PVDF, M6x10 PVDF, M6x16 PVDF, M6x20 PVDF, M6x25 PVDF, M6x30 PVDF, M6x40 PVDF, M6x50 PVDF, M6x60 PVDF, M6x8 PVDF, Sylinderskrue, med spor, med spor