Trerasp "PFERD"- halvrund - lengde 150 til 300 mm - bredde 6 x 16 til 10 x 30 mm - med og uten skaft - forpakning 1, 5 og 10 stk. - pris per stk. og forpakning

Bruksområde
  • Den halvrunde treraspen brukes til bearbeiding av tre.
Beskrivelse
  • Det originale PFERD-merkevareproduktet, den halvrunde filen, er spiss med et raspemønster på to sider. Raspen brukes til avgrading, samt flate- og kantbearbeiding. Treraspen leveres med tange.
Teknisk informasjon
  • - Lengde - 150 til 300 mm
  • - Bredde - 6 x 16 til 10 x 30 mm
  • - Hugg - 1 til 3
  • - DIN 7263, form C
  • - Forpakning - 1, 5 og 10 stk.
  • - Pris per stk. og forpakning
Gjennomføring (11)
avgrensning utvalg
Lengde (mm)
Tverrsnitt (mm)
Passende skaft
Tilgjengelige hugg
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Lengde (mm) Tverrsnitt (mm) Passende skaft Tilgjengelige hugg VE Pris eksl. moms
658020542163 150 16,0 x 6,0 2 1 stk.
Produktsikkerhet
658020542187 200 21,0 x 7,5 1 1 stk.
Produktsikkerhet
658020542194 200 21,0 x 7,5 2 1 stk.
Produktsikkerhet
658020542217 250 25,0 x 8,5 2 1 stk.
Produktsikkerhet
658020009697 300 30,0 x 10,0 FH 5/1 1 5 stk.
NOK 1.190,00
(NOK 238,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658020009703 300 30,0 x 10,0 FH 5/1 2 5 stk.
NOK 1.260,00
(NOK 252,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658020009611 200 21,0 x 7,5 FH 4/1 1 10 stk.
NOK 1.330,00
(NOK 133,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658020009628 200 21,0 x 7,5 FH 4/1 2 10 stk.
NOK 1.460,00
(NOK 146,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658020009659 250 25,0 x 8,5 FH 4/1 1 10 stk.
NOK 1.720,00
(NOK 172,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658020009666 250 25,0 x 8,5 FH 4/1 2 10 stk.
NOK 1.950,00
(NOK 195,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658020009673 250 25,0 x 8,5 FH 4/1 3 10 stk.
NOK 2.110,00
(NOK 211,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: rasp, trerasp, rasp for tre, halvrundrasp