Trykkplate "Bessy" - for skrutvinge OMEGA 160 - 400 mm - pakke à 4 stk - pris per pakke

Bruksområde
  • Trykkplaten er for alle Bessey-skrutvinger med rund trykkplate; byttet skjer raskt og uten bruk av verktøy.
Beskrivelse
  • Trykkplaten for OMEGA-skrutvinge er utført i galvanisert kvalitetsstål og er utstyrt
  • med en beskyttelseshette i plast, noe som gjør den universelt anvendelig.
Teknisk informasjon
  • Materiale - av kvalitetsstål, galvanisert
  • Omega - 160 til 400 mm
  • Trykkplate for skrutvinge OMEGA
  • Med beskyttelseshette i plast
  • Universelt anvendelig
  • Pakke - 4 stk
  • Pris per pakke
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Omega
VE
Pris per pakke
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 943244248550
Utføring
Omega160 mm
VE4 stk
Pris per pakkePris per pakke
NOK 182,00
(NOK 45,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 943244248553
Utføring
Omega200 mm til 250 mm
VE4 stk
Pris per pakkePris per pakke
NOK 208,00
(NOK 52,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 943244248556
Utføring
Omega300 mm til 400 mm
VE4 stk
Pris per pakkePris per pakke
NOK 239,00
(NOK 59,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Eisenwolff, skrutvinge, trykkplate, skrutvinger, trykkplater, trykkplate for skru