Tunglastanker TA M/SL M - Nominell bordiameter 10-18 mm - Plugg lengde 49-86 mm - Pakke med og uten skruer - Forpakning 5 og 20 stk - Pris per forpakning

Bruksområde
  • Tunglastankeret er egnet for forhåndsmontering i ikke-sprukket betong, ved bruksområder som stålkonstruksjoner, håndtak, konsoller, stiger, kabelbroer, maskiner, trapper, porter, fasader og avstandskonstruksjoner.
Beskrivelse
  • Fischer tunglastanker TA M-S er et innvendig gjengeanker av galvanisert stål.
  • Den tredelte ekspansjonshylsen muliggjør små aksel- og kantavstander gjennom jevn lastfordeling.
  • Tunglastankeret er dermed svært fleksibelt i bruk.
  • De metriske innvendige gjengene muliggjør bruk av vanlige skruer eller gjengestenger for perfekt tilpasning til applikasjonen.
  • Den røde plasthetten beskytter gjengene mot smuss og sikrer at de forblir funksjonelle.
Teknisk informasjon
  • Materiale - galvanisert stål
  • Nominell bordiameter - 10 til 18 mm
  • Plugg lengde - 49 til 86 mm
  • Gjenger - M6 til M12
  • Bordybde - 65 til 105 mm
  • Forankringsdybde - 40 til 70 mm
  • Drev -
  • Innhold - Tunglastanker med og uten skruer
ETA-godkjenning / Brannmotstandsklasse F 120
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Nominell bordiameter
Plugg lengde
Gjenger
Min. bordybde
Forankringsdybde
Drev
Innhold
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928805240511
Utføring
Nominell bordiameter10 mm
Plugg lengde49 mm
GjengerM6
Min. bordybde65 mm
Forankringsdybde40 mm
DrevSW 10
Innhold2 x tunglastanker, 2 x sekskantskrue
VE5 stk
Produktsikkerhet
NOK 377,00
(NOK 75,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928805240910
Utføring
Nominell bordiameter12 mm
Plugg lengde56 mm
GjengerM8
Min. bordybde70 mm
Forankringsdybde45 mm
Drev-
Innhold2 x tunglastanker, 2 x sekskantskrue
VE5 stk
Produktsikkerhet
NOK 533,00
(NOK 106,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928806292010
Utføring
Nominell bordiameter15 mm
Plugg lengde69 mm
GjengerM10
Min. bordybde90 mm
Forankringsdybde55 mm
Drev-
InnholdTunglastanker TA M 10 E enkeltmerking
VE20 stk
Produktsikkerhet
NOK 1.330,00
(NOK 66,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 92880629211
Utføring
Nominell bordiameter18 mm
Plugg lengde86 mm
GjengerM12
Min. bordybde105 mm
Forankringsdybde70 mm
Drev-
InnholdTunglastanker TA M 12 E enkeltmerking
VE20 stk
Produktsikkerhet
NOK 2.400,00
(NOK 120,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Stålanker, Anker, Tunglastanker, Tunglastanker TA M / SL M, Fischer tunglastanker TA M, Tunglastanker SL M, Fischer festesystemer, Innvendig gjengeanker, Innvendig gjengeanker for feste i ikke-sprukket betong