Tunglastanker TA M/SL M - Nominell bordiameter 10-18 mm - Plugg lengde 49-86 mm - Pakke med og uten skruer - Forpakning 5 og 20 stk - Pris per forpakning

Bruksområde
  • Tunglastankeret er egnet for forhåndsmontering i ikke-sprukket betong, ved bruksområder som stålkonstruksjoner, håndtak, konsoller, stiger, kabelbroer, maskiner, trapper, porter, fasader og avstandskonstruksjoner.
Beskrivelse
  • Fischer tunglastanker TA M-S er et innvendig gjengeanker av galvanisert stål.
  • Den tredelte ekspansjonshylsen muliggjør små aksel- og kantavstander gjennom jevn lastfordeling.
  • Tunglastankeret er dermed svært fleksibelt i bruk.
  • De metriske innvendige gjengene muliggjør bruk av vanlige skruer eller gjengestenger for perfekt tilpasning til applikasjonen.
  • Den røde plasthetten beskytter gjengene mot smuss og sikrer at de forblir funksjonelle.
Teknisk informasjon
  • Materiale - galvanisert stål
  • Nominell bordiameter - 10 til 18 mm
  • Plugg lengde - 49 til 86 mm
  • Gjenger - M6 til M12
  • Bordybde - 65 til 105 mm
  • Forankringsdybde - 40 til 70 mm
  • Drev -
  • Innhold - Tunglastanker med og uten skruer
ETA-godkjenning / Brannmotstandsklasse F 120
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Nominell bordiameter
Plugg lengde
Gjenger
Min. bordybde
Forankringsdybde
Drev
Innhold
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Nominell bordiameter Plugg lengde Gjenger Min. bordybde Forankringsdybde Drev Innhold VE Pris eksl. moms
928805240511 10 mm 49 mm M6 65 mm 40 mm SW 10 2 x tunglastanker, 2 x sekskantskrue 5 stk
NOK 377,00
(NOK 75,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet
928805240910 12 mm 56 mm M8 70 mm 45 mm - 2 x tunglastanker, 2 x sekskantskrue 5 stk
NOK 533,00
(NOK 106,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet
928806292010 15 mm 69 mm M10 90 mm 55 mm - Tunglastanker TA M 10 E enkeltmerking 20 stk
NOK 1.330,00
(NOK 66,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
92880629211 18 mm 86 mm M12 105 mm 70 mm - Tunglastanker TA M 12 E enkeltmerking 20 stk
NOK 2.400,00
(NOK 120,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Stålanker, Anker, Tunglastanker, Tunglastanker TA M / SL M, Fischer tunglastanker TA M, Tunglastanker SL M, Fischer festesystemer, Innvendig gjengeanker, Innvendig gjengeanker for feste i ikke-sprukket betong