UniTOP molto lakkeringsrull - utvendig diameter 35 mm - bredde 5 til 16 cm - pakning à 10 og 20 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • UniTOP molto lakkeringsrull er egnet for Classic-LH-lakk og vannbasert lakk.
Beskrivelse
  • UniTOP molto lakkeringsrull har en rett form.
Teknisk informasjon
  • Kjernediameter - 35 mm
  • Tråddiameter - 6 mm
  • Bredde - 5 til 16 cm
  • Pakningsstørrelse - 10 og 20 stk.
  • Pris per pakning
Minstkjøpmengde på 5cm og 7cm - 20 stykker! Minstkjøpmengde på 11cm og 16cm - stykker! Pris per stk.!
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Bredde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Bredde VE Pris eksl. moms
105393505010 5 cm 20 stk.
NOK 350,00
(NOK 17,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
105393507010 7 cm 20 stk.
NOK 386,00
(NOK 19,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
105393511010 11 cm 10 stk.
NOK 238,00
(NOK 23,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
105393516010 16 cm 10 stk.
NOK 373,00
(NOK 37,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, Skumgummirull, Skumgummiruller, Lakkeringsrull, Lakkeringsruller, rull, ruller, valserull, valseruller, Lakkeringsrull, UniTop molto