Universaldipl FU - Diplengde 35-60 mm - PE 25/50 stk.

Bruksområde
  • fischer universaldipl FU er den pålitelige festeløsningen – også ved ukjente byggematerialer. Egnet for bruksområder som vegghyller, gardinskinner, fotlister, elektroinstallasjoner, monteringsskinner og speil.
  • Den er egnet for følgende byggematerialer som betong, hulltegl og lettklinkerblokker.
Beskrivelse
  • fischer universaldipl FU er en dipl som er enkel å montere i nesten alle byggematerialer. fischer FU er laget av nylon av høy kvalitet og ekspanderer i massive byggematerialer som betong og porebetong. I hull- og platematerialer krøller diplhylsen seg sammen og skaper dermed maksimalt feste. Diplen er egnet for tre- og sponplateskruer.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Nylon
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Nominell bordiameter
Diplengde
min. bordybde
Sponplate-/treskruer
min. platetykkelse
Pakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Nominell bordiameter Diplengde min. bordybde Sponplate-/treskruer min. platetykkelse Pakningsenhet Pris eksl. moms
928805326010 6 mm 35 mm 45 mm 3-3,5 mm 6 mm 50 stk.
NOK 120,21
(NOK 2,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,21
Produktsikkerhet
928805326401 8 mm 50 mm 60 mm 4-4,5 mm 6 mm 50 stk.
NOK 150,25
(NOK 3,01 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,25
Produktsikkerhet
928805326801 10 mm 60 mm 70 mm 5-6 mm 6 mm 25 stk.
NOK 133,67
(NOK 5,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,67
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Universaldipl, Universaldipl FU, Fischer FU, Klaus Fischer FU, Viplene-dipl, Klaus Fischer festeteknikk, Hulromsdipl FU, Selvbetjeningspakke, Hulromsdipl med krok for ulike platetykkelser, Hulromsdipl med krok, Avstandsfeste, Festeteknikk