Universaldipl FU - Diplengde 35-60 mm - PE 25/50 stk.

Bruksområde
  • fischer universaldipl FU er den pålitelige festeløsningen – også ved ukjente byggematerialer. Egnet for bruksområder som vegghyller, gardinskinner, fotlister, elektroinstallasjoner, monteringsskinner og speil.
  • Den er egnet for følgende byggematerialer som betong, hulltegl og lettklinkerblokker.
Beskrivelse
  • fischer universaldipl FU er en dipl som er enkel å montere i nesten alle byggematerialer. fischer FU er laget av nylon av høy kvalitet og ekspanderer i massive byggematerialer som betong og porebetong. I hull- og platematerialer krøller diplhylsen seg sammen og skaper dermed maksimalt feste. Diplen er egnet for tre- og sponplateskruer.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Nylon
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Nominell bordiameter
Diplengde
min. bordybde
Sponplate-/treskruer
min. platetykkelse
Pakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928805326010
Utføring
Nominell bordiameter6 mm
Diplengde35 mm
min. bordybde45 mm
Sponplate-/treskruer3-3,5 mm
min. platetykkelse6 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 120,21
(NOK 2,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,21
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805326401
Utføring
Nominell bordiameter8 mm
Diplengde50 mm
min. bordybde60 mm
Sponplate-/treskruer4-4,5 mm
min. platetykkelse6 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 150,25
(NOK 3,01 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,25
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928805326801
Utføring
Nominell bordiameter10 mm
Diplengde60 mm
min. bordybde70 mm
Sponplate-/treskruer5-6 mm
min. platetykkelse6 mm
Pakningsenhet25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 133,67
(NOK 5,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,67
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Universaldipl, Universaldipl FU, Fischer FU, Klaus Fischer FU, Viplene-dipl, Klaus Fischer festeteknikk, Hulromsdipl FU, Selvbetjeningspakke, Hulromsdipl med krok for ulike platetykkelser, Hulromsdipl med krok, Avstandsfeste, Festeteknikk