Utbedringspensel - ku-hår - størrelse 4 til 8 - forpakning 12 stk - pris per forpakning

Bruksområde
  • Utbedringspenselen er egnet for utbedringsarbeid.
Beskrivelse
  • Utbedringspenselen er utstyrt med spisset hår og en forniklet hylse.
Teknisk informasjon
  • Materiale - ku-hår
  • Størrelse - 4 til 8
  • Forpakning - 12 stk
  • Pris per forpakning
Minstkjøpmende 12 stykker! Pris per stykk
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Størrelse
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 106700063404
Utføring
Størrelse4 mm
VE12 stk
Pris per forpakning
Produktsikkerhet
NOK 213,00
(NOK 17,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 106700063406
Utføring
Størrelse7,5 mm
VE12 stk
Pris per forpakning
Produktsikkerhet
NOK 254,00
(NOK 21,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 106700063408
Utføring
Størrelse9 mm
VE12 stk
Pris per forpakning
Produktsikkerhet
NOK 345,00
(NOK 28,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, Pensel, Storch, Ku-hår, Utbedringspensel, Utbedringspensel