Utbedringspensel - ku-hår - størrelse 4 til 8 - forpakning 12 stk - pris per forpakning

Bruksområde
  • Utbedringspenselen er egnet for utbedringsarbeid.
Beskrivelse
  • Utbedringspenselen er utstyrt med spisset hår og en forniklet hylse.
Teknisk informasjon
  • Materiale - ku-hår
  • Størrelse - 4 til 8
  • Forpakning - 12 stk
  • Pris per forpakning
Minstkjøpmende 12 stykker! Pris per stykk
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Størrelse
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Størrelse VE Pris eksl. moms
106700063404 4 mm 12 stk Pris per forpakning
NOK 213,00
(NOK 17,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700063406 7,5 mm 12 stk Pris per forpakning
NOK 254,00
(NOK 21,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700063408 9 mm 12 stk Pris per forpakning
NOK 345,00
(NOK 28,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, Pensel, Storch, Ku-hår, Utbedringspensel, Utbedringspensel