Vendbart blad HM - for elektriske håndhøvler - for AEG HTH 75 - forpakning med 1 eller 10 stk. - pris per forpakning

Bruksområde
  • For alle vanlige elektriske håndhøvler
Beskrivelse
  • FORUM vendbare blader HM for elektriske håndhøvler
Teknisk informasjon
  • For AEG HTH 75
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Mål
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Mål VE Pris eksl. moms
4317784869416 75,0 x 5,5 x 1,1 10 stk.
NOK 943,00
(NOK 94,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784869423 82,0 x 5,5 x 1,1 10 stk.
NOK 779,00
(NOK 77,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784869430 80,5 x 5,9 x 1,2 10 stk.
NOK 892,00
(NOK 89,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: vendbart blad hm, håndhøvel, elektrisk håndhøvel, elektriske håndhøvler, vendbare blader