Verkstedfil - PFERD - rund - Lengde 100 til 350 mm - Hugg 1 til 3 - Pakningsenhet 5 og 10 stk. - Pris per pakningsenhet

Bruksområde
  • Verkstedfilen er egnet til avgrader, bearbeiding av radier, filing av gjennombrudd samt profiler med innvendige radier og brukes i verksteder og andre håndverksbedrifter
Beskrivelse
  • rund fil med tange og hugg hele veien rundt
  • den kjennetegnes av lang levetid og svært god slipeytelse på grunn av spiralhugget
  • avhengig av hugg kan den brukes til tre forskjellige bruksområder: Hugg 1 for grovfiling, Hugg 2 for universell bruk, Hugg 3 for finfiling og etterbehandling (vennligst se utførelsen av den respektive filen)
  • skaft er ikke inkludert i leveransen
Teknisk informasjon
  • Lengde - 100 til 350 mm
  • Hugg - 1 til 3
  • Tverrsnitt - 4 til 15 mm
  • Utførelse - rund
  • i henhold til standard - Form F, DIN 7261
  • Pakningsenhet - 5 og 10 stk.
Gjennomføring (16)
avgrensning utvalg
Lengde
Hugg
Tverrsnitt
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Lengde Hugg Tverrsnitt VE Pris eksl. moms
659211110711 100 mm 1 4 mm 10 stk.
NOK 411,00
(NOK 41,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
659211110712 100 mm 2 4 mm 10 stk.
NOK 442,00
(NOK 44,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
659211110713 100 mm 3 4 mm 10 stk.
NOK 482,00
(NOK 48,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
659211117151 150 mm 1 6 mm 10 stk.
NOK 411,00
(NOK 41,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
65921117152 150 mm 2 6 mm 10 stk.
NOK 442,00
(NOK 44,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
659211117153 150 mm 3 6 mm 10 stk.
NOK 482,00
(NOK 48,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
659211117201 200 mm 1 7,5 mm 10 stk.
NOK 484,00
(NOK 48,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
65921117202 200 mm 2 7,5 mm 10 stk.
NOK 525,00
(NOK 52,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
659211110723 200 mm 3 7,5 mm 10 stk.
NOK 564,00
(NOK 56,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
659211117251 250 mm 1 9,5 mm 10 stk.
NOK 668,00
(NOK 66,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
65921117252 250 mm 2 9,5 mm 10 stk.
NOK 709,00
(NOK 70,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
65921117253 250 mm 3 9,5 mm 10 stk.
NOK 767,00
(NOK 76,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
65921110731 300 mm 1 12 mm 5 stk.
NOK 434,00
(NOK 86,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
65921110732 300 mm 2 12 mm 5 stk.
NOK 473,00
(NOK 94,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
65921110733 300 mm 3 12 mm 5 stk.
NOK 515,00
(NOK 103,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
65921117351 350 mm 1 15 mm 5 stk.
NOK 594,00
(NOK 118,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Fil, Filer, Fil, Filing, Verkstedfil, Verkstedfiler, Verkstedfil, Verkstedfiler, Verkstedfil, Verkstedfiler, Verkstedfil, Verkstedfiler, Verkstedfil, Verkstedfiler, avgrader, grovfiling, finfiling, bearbeide, PFERD fil, PFERD verkstedfil, DIN 7261, PFERD fil DIN 7261, Fil i henhold til DIN 7261, Fil etter DIN 7261, Fil hugg 1, Fil H 1, Fil hugg 2, H 2, Fil hugg 3, H 3, rund fil, Rundfil, Rundfil, Rund fil, Rundfil, runde filer, rund verkstedfil, rund PFERD verkstedfil, Spiralhugg, Fil med spiralhugg