Verkstedfil - PFERD - rund - Lengde 100 til 350 mm - Hugg 1 til 3 - Pakningsenhet 5 og 10 stk. - Pris per pakningsenhet

Bruksområde
  • Verkstedfilen er egnet til avgrader, bearbeiding av radier, filing av gjennombrudd samt profiler med innvendige radier og brukes i verksteder og andre håndverksbedrifter
Beskrivelse
  • rund fil med tange og hugg hele veien rundt
  • den kjennetegnes av lang levetid og svært god slipeytelse på grunn av spiralhugget
  • avhengig av hugg kan den brukes til tre forskjellige bruksområder: Hugg 1 for grovfiling, Hugg 2 for universell bruk, Hugg 3 for finfiling og etterbehandling (vennligst se utførelsen av den respektive filen)
  • skaft er ikke inkludert i leveransen
Teknisk informasjon
  • Lengde - 100 til 350 mm
  • Hugg - 1 til 3
  • Tverrsnitt - 4 til 15 mm
  • Utførelse - rund
  • i henhold til standard - Form F, DIN 7261
  • Pakningsenhet - 5 og 10 stk.
Gjennomføring (16)
avgrensning utvalg
Lengde
Hugg
Tverrsnitt
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 659211110711
Utføring
Lengde100 mm
Hugg1
Tverrsnitt4 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 411,00
(NOK 41,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 659211110712
Utføring
Lengde100 mm
Hugg2
Tverrsnitt4 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 442,00
(NOK 44,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 659211110713
Utføring
Lengde100 mm
Hugg3
Tverrsnitt4 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 482,00
(NOK 48,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 659211117151
Utføring
Lengde150 mm
Hugg1
Tverrsnitt6 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 411,00
(NOK 41,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 65921117152
Utføring
Lengde150 mm
Hugg2
Tverrsnitt6 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 442,00
(NOK 44,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 659211117153
Utføring
Lengde150 mm
Hugg3
Tverrsnitt6 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 482,00
(NOK 48,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 659211117201
Utføring
Lengde200 mm
Hugg1
Tverrsnitt7,5 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 484,00
(NOK 48,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 65921117202
Utføring
Lengde200 mm
Hugg2
Tverrsnitt7,5 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 525,00
(NOK 52,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 659211110723
Utføring
Lengde200 mm
Hugg3
Tverrsnitt7,5 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 564,00
(NOK 56,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 659211117251
Utføring
Lengde250 mm
Hugg1
Tverrsnitt9,5 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 668,00
(NOK 66,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 65921117252
Utføring
Lengde250 mm
Hugg2
Tverrsnitt9,5 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 709,00
(NOK 70,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 65921117253
Utføring
Lengde250 mm
Hugg3
Tverrsnitt9,5 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 767,00
(NOK 76,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 65921110731
Utføring
Lengde300 mm
Hugg1
Tverrsnitt12 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 434,00
(NOK 86,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 65921110732
Utføring
Lengde300 mm
Hugg2
Tverrsnitt12 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 473,00
(NOK 94,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 65921110733
Utføring
Lengde300 mm
Hugg3
Tverrsnitt12 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 515,00
(NOK 103,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 65921117351
Utføring
Lengde350 mm
Hugg1
Tverrsnitt15 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 594,00
(NOK 118,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Fil, Filer, Fil, Filing, Verkstedfil, Verkstedfiler, Verkstedfil, Verkstedfiler, Verkstedfil, Verkstedfiler, Verkstedfil, Verkstedfiler, Verkstedfil, Verkstedfiler, avgrader, grovfiling, finfiling, bearbeide, PFERD fil, PFERD verkstedfil, DIN 7261, PFERD fil DIN 7261, Fil i henhold til DIN 7261, Fil etter DIN 7261, Fil hugg 1, Fil H 1, Fil hugg 2, H 2, Fil hugg 3, H 3, rund fil, Rundfil, Rundfil, Rund fil, Rundfil, runde filer, rund verkstedfil, rund PFERD verkstedfil, Spiralhugg, Fil med spiralhugg