Verkstedsfil "PFERD" - Flatspiss - Hugg på fire sider - Lengde 100 til 300 mm - Pakningsstørrelse 1, 5 og 10 stk. - Pris per stk. og pakningsstørrelse

Bruksområde
  • Flatspiss verkstedsfil
  • Flatebearbeiding, avgrader, bearbeiding av rettvinklede geometrier og filing av gjennombrudd
Beskrivelse
  • Originalt PFERD-merkevareprodukt
  • rektangulær fil med tange og hugg på fire sider
  • Toppkvalitet
  • fremragende overflatekvalitet selv etter langvarig bruk
Teknisk informasjon
  • DIN 7261, form B
  • Lengder - 100-350 mm
  • tilgjengelige hugg - 1-3
  • Pakningsstørrelse - 1, 5 og 10 stk.
Gjennomføring (27)
avgrensning utvalg
Lengde (mm)
Hugg
Tverrsnitt (mm)
Hefte
Passende hefte
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658000581100
Utføring
Lengde (mm)100
Hugg1
Tverrsnitt (mm)12,0 x 2,5
Hefteuten
Passende hefteFH 2
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 424,00
(NOK 42,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658000582800
Utføring
Lengde (mm)100
Hugg2
Tverrsnitt (mm)12,0 x 2,5
Hefteuten
Passende hefteFH 2
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 434,00
(NOK 43,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658000583500
Utføring
Lengde (mm)100
Hugg3
Tverrsnitt (mm)12,0 x 2,5
Hefteuten
Passende hefteFH 2
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 442,00
(NOK 44,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658000584200
Utføring
Lengde (mm)150
Hugg1
Tverrsnitt (mm)16,0 x 4,0
Hefteuten
Passende hefteFH 3
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 461,00
(NOK 46,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658000585900
Utføring
Lengde (mm)150
Hugg2
Tverrsnitt (mm)16,0 x 4,0
Hefteuten
Passende hefteFH 3
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 473,00
(NOK 47,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658000586600
Utføring
Lengde (mm)150
Hugg3
Tverrsnitt (mm)16,0 x 4,0
Hefteuten
Passende hefteFH 3
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 508,00
(NOK 50,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658000587300
Utføring
Lengde (mm)200
Hugg1
Tverrsnitt (mm)20,0 x 5,0
Hefteuten
Passende hefteFH 4/1
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 558,00
(NOK 55,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658000588000
Utføring
Lengde (mm)200
Hugg2
Tverrsnitt (mm)20,0 x 5,0
Hefteuten
Passende hefteFH 4/1
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 593,00
(NOK 59,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658000589700
Utføring
Lengde (mm)200
Hugg3
Tverrsnitt (mm)20,0 x 5,0
Hefteuten
Passende hefteFH 4/1
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 637,00
(NOK 63,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658066934100
Utføring
Lengde (mm)150
Hugg1
Tverrsnitt (mm)16,0 x 4,0
Heftemed
Passende hefteFH 3
VE1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658066936500
Utføring
Lengde (mm)150
Hugg3
Tverrsnitt (mm)16,0 x 4,0
Heftemed
Passende hefteFH 3
VE1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658000590300
Utføring
Lengde (mm)250
Hugg1
Tverrsnitt (mm)25,0 x 6,0
Hefteuten
Passende hefteFH 4/1
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 752,00
(NOK 75,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658000591000
Utføring
Lengde (mm)250
Hugg2
Tverrsnitt (mm)25,0 x 6,0
Hefteuten
Passende hefteFH 4/1
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 781,00
(NOK 78,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658066937200
Utføring
Lengde (mm)200
Hugg1
Tverrsnitt (mm)20,0 x 5,0
Heftemed
Passende hefteFH 4/1
VE1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658066938900
Utføring
Lengde (mm)200
Hugg2
Tverrsnitt (mm)20,0 x 5,0
Heftemed
Passende hefteFH 4/1
VE1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658066939600
Utføring
Lengde (mm)200
Hugg3
Tverrsnitt (mm)20,0 x 5,0
Heftemed
Passende hefteFH 4/1
VE1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658000592700
Utføring
Lengde (mm)250
Hugg3
Tverrsnitt (mm)25,0 x 6,0
Hefteuten
Passende hefteFH 4/1
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 858,00
(NOK 85,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658066940200
Utføring
Lengde (mm)250
Hugg1
Tverrsnitt (mm)25,0 x 6,0
Heftemed
Passende hefteFH 4/1
VE1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658066941900
Utføring
Lengde (mm)250
Hugg2
Tverrsnitt (mm)25,0 x 6,0
Heftemed
Passende hefteFH 4/1
VE1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658000593400
Utføring
Lengde (mm)300
Hugg1
Tverrsnitt (mm)30,0 x 6,5
Hefteuten
Passende hefteFH 5/1
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 493,00
(NOK 98,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658066942600
Utføring
Lengde (mm)250
Hugg3
Tverrsnitt (mm)25,0 x 6,0
Heftemed
Passende hefteFH 4/1
VE1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658000594100
Utføring
Lengde (mm)300
Hugg2
Tverrsnitt (mm)30,0 x 6,5
Hefteuten
Passende hefteFH 5/1
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 532,00
(NOK 106,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658000595800
Utføring
Lengde (mm)300
Hugg3
Tverrsnitt (mm)30,0 x 6,5
Hefteuten
Passende hefteFH 5/1
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 559,00
(NOK 111,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658066943300
Utføring
Lengde (mm)300
Hugg1
Tverrsnitt (mm)30,0 x 6,5
Heftemed
Passende hefteFH 5/1
VE1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658066944000
Utføring
Lengde (mm)300
Hugg2
Tverrsnitt (mm)30,0 x 6,5
Heftemed
Passende hefteFH 5/1
VE1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658066945700
Utføring
Lengde (mm)300
Hugg3
Tverrsnitt (mm)30,0 x 6,5
Heftemed
Passende hefteFH 5/1
VE1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658000596500
Utføring
Lengde (mm)350
Hugg1
Tverrsnitt (mm)35,0 x 7,5
Hefteuten
Passende hefteFH 5/1
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 670,00
(NOK 134,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger
totalt anmeldelser
5.0 fra 5.0 stjerner / 1 Kritikken
Bewertungsübersicht
5 stjerners
(1)
4 stjerners
(0)
3 stjerners
(0)
2 stjerners
(0)
1 stjerners
(0)
Mest positiv vurdering vs. kritisk gjennomgang
Markus Hummler
Topp kvalitet!
Kunde meninger
Markus Hummler
07.04.2012
Topp kvalitet!
søkeord: filer for verksted, verkstedsfiler etter din, flatspissfil, flatspissfiler, verkstedsfil, verkstedsfiler, fil, filer