Verkstedsfil "PFERD" - Flatspiss - Hugg på fire sider - Lengde 100 til 300 mm - Pakningsstørrelse 1, 5 og 10 stk. - Pris per stk. og pakningsstørrelse

Bruksområde
  • Flatspiss verkstedsfil
  • Flatebearbeiding, avgrader, bearbeiding av rettvinklede geometrier og filing av gjennombrudd
Beskrivelse
  • Originalt PFERD-merkevareprodukt
  • rektangulær fil med tange og hugg på fire sider
  • Toppkvalitet
  • fremragende overflatekvalitet selv etter langvarig bruk
Teknisk informasjon
  • DIN 7261, form B
  • Lengder - 100-350 mm
  • tilgjengelige hugg - 1-3
  • Pakningsstørrelse - 1, 5 og 10 stk.
Gjennomføring (27)
avgrensning utvalg
Lengde (mm)
Hugg
Tverrsnitt (mm)
Hefte
Passende hefte
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Lengde (mm) Hugg Tverrsnitt (mm) Hefte Passende hefte VE Pris eksl. moms
658000581100 100 1 12,0 x 2,5 uten FH 2 10 stk.
NOK 424,00
(NOK 42,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658000582800 100 2 12,0 x 2,5 uten FH 2 10 stk.
NOK 434,00
(NOK 43,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658000583500 100 3 12,0 x 2,5 uten FH 2 10 stk.
NOK 442,00
(NOK 44,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658000584200 150 1 16,0 x 4,0 uten FH 3 10 stk.
NOK 461,00
(NOK 46,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658000585900 150 2 16,0 x 4,0 uten FH 3 10 stk.
NOK 473,00
(NOK 47,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658000586600 150 3 16,0 x 4,0 uten FH 3 10 stk.
NOK 508,00
(NOK 50,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658000587300 200 1 20,0 x 5,0 uten FH 4/1 10 stk.
NOK 558,00
(NOK 55,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658000588000 200 2 20,0 x 5,0 uten FH 4/1 10 stk.
NOK 593,00
(NOK 59,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658000589700 200 3 20,0 x 5,0 uten FH 4/1 10 stk.
NOK 637,00
(NOK 63,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658066934100 150 1 16,0 x 4,0 med FH 3 1 stk.
Produktsikkerhet
658066936500 150 3 16,0 x 4,0 med FH 3 1 stk.
Produktsikkerhet
658000590300 250 1 25,0 x 6,0 uten FH 4/1 10 stk.
NOK 752,00
(NOK 75,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658000591000 250 2 25,0 x 6,0 uten FH 4/1 10 stk.
NOK 781,00
(NOK 78,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658066937200 200 1 20,0 x 5,0 med FH 4/1 1 stk.
Produktsikkerhet
658066938900 200 2 20,0 x 5,0 med FH 4/1 1 stk.
Produktsikkerhet
658066939600 200 3 20,0 x 5,0 med FH 4/1 1 stk.
Produktsikkerhet
658000592700 250 3 25,0 x 6,0 uten FH 4/1 10 stk.
NOK 858,00
(NOK 85,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658066940200 250 1 25,0 x 6,0 med FH 4/1 1 stk.
Produktsikkerhet
658066941900 250 2 25,0 x 6,0 med FH 4/1 1 stk.
Produktsikkerhet
658000593400 300 1 30,0 x 6,5 uten FH 5/1 5 stk.
NOK 493,00
(NOK 98,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658066942600 250 3 25,0 x 6,0 med FH 4/1 1 stk.
Produktsikkerhet
658000594100 300 2 30,0 x 6,5 uten FH 5/1 5 stk.
NOK 532,00
(NOK 106,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658000595800 300 3 30,0 x 6,5 uten FH 5/1 5 stk.
NOK 559,00
(NOK 111,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658066943300 300 1 30,0 x 6,5 med FH 5/1 1 stk.
Produktsikkerhet
658066944000 300 2 30,0 x 6,5 med FH 5/1 1 stk.
Produktsikkerhet
658066945700 300 3 30,0 x 6,5 med FH 5/1 1 stk.
Produktsikkerhet
658000596500 350 1 35,0 x 7,5 uten FH 5/1 5 stk.
NOK 670,00
(NOK 134,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger
totalt anmeldelser
5.0 fra 5.0 stjerner / 1 Kritikken
Bewertungsübersicht
5 stjerners
(1)
4 stjerners
(0)
3 stjerners
(0)
2 stjerners
(0)
1 stjerners
(0)
Mest positiv vurdering vs. kritisk gjennomgang
Markus Hummler
Topp kvalitet!
Kunde meninger
Markus Hummler
07.04.2012
Topp kvalitet!
søkeord: filer for verksted, verkstedsfiler etter din, flatspissfil, flatspissfiler, verkstedsfil, verkstedsfiler, fil, filer