Vinkelbeslag - lett utførelse - tykkelse 2 mm - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Vinkelbeslaget egner seg for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Lett utførelse
Teknisk informasjon
  • Materialtykkelse - 2 mm
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (8)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (A x B x C)
Type
Tykkelse
Antall hull
DIBT
ETA-nr.
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38243x210041
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)40 x 40 x 20 mm
Typesendzimirgalvanisert
Tykkelse2 mm
Antall hull4
DIBT-
ETA-nr.-
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 329,00
(NOK 3,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210058
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)40 x 40 x 40 mm
Typesendzimirgalvanisert, CE-merket
Tykkelse2 mm
Antall hull8
DIBTZ-9.1-700
ETA-nr.ETA-09/0312
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 369,00
(NOK 3,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210065
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)50 x 50 x 40 mm
Typesendzimirgalvanisert, CE-merket
Tykkelse2 mm
Antall hull10
DIBTZ-9.1-700
ETA-nr.ETA-09/0312
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 406,00
(NOK 4,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x212144
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)40 x 40 x 20 mm
Typesendzimirgalvanisert
Tykkelse2 mm
Antall hull4
DIBT-
ETA-nr.-
VE40 stk., i storforpakning
Produktsikkerhet
NOK 132,00
(NOK 3,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x212151
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)40 x 40 x 40 mm
Typesendzimirgalvanisert, CE-merket
Tykkelse2 mm
Antall hull8
DIBTZ-9.1-700
ETA-nr.ETA-09/0312
VE40 stk., i storforpakning
Produktsikkerhet
NOK 145,00
(NOK 3,63 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x212168
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)50 x 50 x 40 mm
Typesendzimirgalvanisert, CE-merket
Tykkelse2 mm
Antall hull10
DIBTZ-9.1-700
ETA-nr.ETA-09/0312
VE40 stk., i storforpakning
Produktsikkerhet
NOK 158,00
(NOK 3,95 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x380386
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)40 x 40 x 40 mm
TypeRustfritt stål, materialnr. 1.4301, DIN 17440
Tykkelse2 mm
Antall hull8
DIBT-
ETA-nr.-
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 526,00
(NOK 21,04 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x21216x
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)50 x 50 x 40 mm
TypeRustfritt stål V4A, materialnr. 1.4571, CE-merket
Tykkelse2 mm
Antall hull10
DIBTZ-9.1-700
ETA-nr.ETA-09/0312
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 691,00
(NOK 27,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Vinkelbeslag, Vinkelbeslag Vormann, Vinkelbeslag, Vinkelbeslag lett, Vinkelbeslag galvanisert, Vinkelbeslag sendzimirgalvanisert, Vinkelbeslag rustfritt stål, Vinkelbeslag rustfritt stål, Vinkelbeslag Z-9.1-700, Vinkelbeslag ETA-09/0312, 070903000 Vormann, 070904000 Vormann, 070905000 Vormann, 070903000G Vormann, 070904000G Vormann, 070905000G Vormann, 070904000RF Vormann, 070905000RF Vormann, 070904000B Vormann, 070905000B Vormann, Vormann, bygningsbeslag, bygningsbeslag, Vinkelbærer, Bærevinkel, Vinkelbeslag