Vinkelbeslag - lett utførelse - tykkelse 2 mm - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Vinkelbeslaget egner seg for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Lett utførelse
Teknisk informasjon
  • Materialtykkelse - 2 mm
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (8)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (A x B x C)
Type
Tykkelse
Antall hull
DIBT
ETA-nr.
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner (A x B x C) Type Tykkelse Antall hull DIBT ETA-nr. VE Pris eksl. moms
38243x210041 40 x 40 x 20 mm sendzimirgalvanisert 2 mm 4 - - 100 stk.
NOK 329,00
(NOK 3,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210058 40 x 40 x 40 mm sendzimirgalvanisert, CE-merket 2 mm 8 Z-9.1-700 ETA-09/0312 100 stk.
NOK 369,00
(NOK 3,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210065 50 x 50 x 40 mm sendzimirgalvanisert, CE-merket 2 mm 10 Z-9.1-700 ETA-09/0312 100 stk.
NOK 406,00
(NOK 4,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x212144 40 x 40 x 20 mm sendzimirgalvanisert 2 mm 4 - - 40 stk., i storforpakning
NOK 132,00
(NOK 3,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x212151 40 x 40 x 40 mm sendzimirgalvanisert, CE-merket 2 mm 8 Z-9.1-700 ETA-09/0312 40 stk., i storforpakning
NOK 145,00
(NOK 3,63 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x212168 50 x 50 x 40 mm sendzimirgalvanisert, CE-merket 2 mm 10 Z-9.1-700 ETA-09/0312 40 stk., i storforpakning
NOK 158,00
(NOK 3,95 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x380386 40 x 40 x 40 mm Rustfritt stål, materialnr. 1.4301, DIN 17440 2 mm 8 - - 25 stk.
NOK 526,00
(NOK 21,04 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x21216x 50 x 50 x 40 mm Rustfritt stål V4A, materialnr. 1.4571, CE-merket 2 mm 10 Z-9.1-700 ETA-09/0312 25 stk.
NOK 691,00
(NOK 27,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Vinkelbeslag, Vinkelbeslag Vormann, Vinkelbeslag, Vinkelbeslag lett, Vinkelbeslag galvanisert, Vinkelbeslag sendzimirgalvanisert, Vinkelbeslag rustfritt stål, Vinkelbeslag rustfritt stål, Vinkelbeslag Z-9.1-700, Vinkelbeslag ETA-09/0312, 070903000 Vormann, 070904000 Vormann, 070905000 Vormann, 070903000G Vormann, 070904000G Vormann, 070905000G Vormann, 070904000RF Vormann, 070905000RF Vormann, 070904000B Vormann, 070905000B Vormann, Vormann, bygningsbeslag, bygningsbeslag, Vinkelbærer, Bærevinkel, Vinkelbeslag