Vinkelbeslag - med sendzimir-forsinking - tykkelse 2 eller 2,5 mm - pris per pakkenhet

Bruksområde
  • Vinkelbeslaget egner seg for bruk i industri, håndverk og private hjem.
Beskrivelse
  • Vinkelbeslaget er sendzimir-forsinket.
Teknisk informasjon
  • Materialtykkelse - 2 mm eller 2,5 mm
  • Pris per pakkenhet
Gjennomføring (17)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (A x B x C)
Type
Tykkelse
Antall hull
ETA-nr.
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner (A x B x C) Type Tykkelse Antall hull ETA-nr. VE Pris eksl. moms
38243x210164 50 x 50 x 35 mm sendzimir-forsinket 2,5 mm 12/2 ETA-09/0311 50 stk.
NOK 230,00
(NOK 4,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x2110171 52 x 52 x 40 mm sendzimir-forsinket 2,5 mm 8/2 ETA-09/0311 50 stk.
NOK 362,00
(NOK 7,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210188 60 x 60 x 45 mm sendzimir-forsinket 2,5 mm 12/2 ETA-09/0311 50 stk.
NOK 559,00
(NOK 11,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210195 70 x 70 x 55 mm sendzimir-forsinket 2,5 mm 18/2 ETA-09/0311 50 stk.
NOK 477,00
(NOK 9,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210201 90 x 90 x 65 mm sendzimir-forsinket 2,5 mm 26/2 ETA-09/0311 50 stk.
NOK 559,00
(NOK 11,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210218 105 x 105 x 90 mm sendzimir-forsinket 3 mm 28/6 ETA-09/0311 25 stk.
NOK 592,00
(NOK 23,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210225 90 x 90 x 40 mm sendzimir-forsinket 2,5 mm 16/4 ETA-09/0311 50 stk.
NOK 480,00
(NOK 9,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x212182 50 x 50 x 35 mm sendzimir-forsinket 2,5 mm 12/2 ETA-09/0311 20 stk., i storkjøp-pakning
NOK 92,10
(NOK 4,61 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x212199 60 x 60 x 45 mm sendzimir-forsinket 2,5 mm 12/2 ETA-09/0311 20 stk., i storkjøp-pakning
NOK 224,00
(NOK 11,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x212205 70 x 70 x 55 mm sendzimir-forsinket 2,5 mm 18/2 ETA-09/0311 20 stk., i storkjøp-pakning
NOK 191,00
(NOK 9,55 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x21221y 90 x 90 x 65 mm sendzimir-forsinket 2,5 mm 26/2 ETA-09/0311 20 stk., i storkjøp-pakning
NOK 224,00
(NOK 11,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x668477 70 x 70 x 55 mm Rustfritt stål materialnr. 1.4571 2 mm 18/2 ETA-09/0311 25 stk.
NOK 1.170,00
(NOK 46,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x212212 90 x 90 x 65 mm Rustfritt stål materialnr. 1.4571 2 mm 26/2 ETA-09/0311 25 stk.
NOK 1.950,00
(NOK 78,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x380065 90 x 90 x 40 mm Rustfritt stål materialnr. 1.4571 2 mm 16/4 ETA-09/0311 10 stk.
NOK 543,00
(NOK 54,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x380058 105 x 105 x 90 mm Rustfritt stål materialnr. 1.4571 2,5 mm 28/6 ETA-09/0311 25 stk.
NOK 3.950,00
(NOK 158,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x220088 50 x 50 x 35 mm brun 2,5 mm 12/2 ETA-09/0311 50 stk.
NOK 674,00
(NOK 13,48 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x22095 50 x 50 x 35 mm hvit 2,5 mm 12/2 ETA-09/0311 25 stk.
NOK 337,00
(NOK 13,48 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Vinkelbeslag, Vinkelbeslag Vormann, Vinkelbeslag, Vinkelbeslag CE-merking, Vinkelbeslag Z-9.1-700, Vinkelbeslag ETA-09/0311, Vinkelbeslag rustfritt stål, Vinkelbeslag rustfritt, 070921000 Vormann, 070922000 Vormann, 070923000 Vormann, 070924000 Vormann, 070925000 Vormann, 070926000 Vormann, 070929000 Vormann, 070921000G Vormann, 070923000G Vormann, 070924000G Vormann, 070925000G Vormann, 070921000HP Vormann, 070923000HP Vormann, 070924000HP Vormann, 070925000HP Vormann, 070924000RF Vormann, 070925000RF Vormann, 070929000RF Vormann, 070926000RF Vormann, 070921000B Vormann, 070921000W Vormann, Vormann, Vinkelbærer, Bærevinkel, Vinkelbeslag