Vinkelbeslag - med sendzimir-forsinking - tykkelse 2 eller 2,5 mm - pris per pakkenhet

Bruksområde
  • Vinkelbeslaget egner seg for bruk i industri, håndverk og private hjem.
Beskrivelse
  • Vinkelbeslaget er sendzimir-forsinket.
Teknisk informasjon
  • Materialtykkelse - 2 mm eller 2,5 mm
  • Pris per pakkenhet
Gjennomføring (17)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (A x B x C)
Type
Tykkelse
Antall hull
ETA-nr.
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38243x210164
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)50 x 50 x 35 mm
Typesendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull12/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 230,00
(NOK 4,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x2110171
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)52 x 52 x 40 mm
Typesendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull8/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 362,00
(NOK 7,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210188
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)60 x 60 x 45 mm
Typesendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull12/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 559,00
(NOK 11,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210195
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)70 x 70 x 55 mm
Typesendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull18/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 477,00
(NOK 9,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210201
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)90 x 90 x 65 mm
Typesendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull26/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 559,00
(NOK 11,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210218
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)105 x 105 x 90 mm
Typesendzimir-forsinket
Tykkelse3 mm
Antall hull28/6
ETA-nr.ETA-09/0311
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 592,00
(NOK 23,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210225
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)90 x 90 x 40 mm
Typesendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull16/4
ETA-nr.ETA-09/0311
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 480,00
(NOK 9,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x212182
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)50 x 50 x 35 mm
Typesendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull12/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE20 stk., i storkjøp-pakning
Produktsikkerhet
NOK 92,10
(NOK 4,61 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x212199
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)60 x 60 x 45 mm
Typesendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull12/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE20 stk., i storkjøp-pakning
Produktsikkerhet
NOK 224,00
(NOK 11,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x212205
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)70 x 70 x 55 mm
Typesendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull18/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE20 stk., i storkjøp-pakning
Produktsikkerhet
NOK 191,00
(NOK 9,55 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x21221y
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)90 x 90 x 65 mm
Typesendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull26/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE20 stk., i storkjøp-pakning
Produktsikkerhet
NOK 224,00
(NOK 11,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x668477
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)70 x 70 x 55 mm
TypeRustfritt stål materialnr. 1.4571
Tykkelse2 mm
Antall hull18/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.170,00
(NOK 46,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x212212
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)90 x 90 x 65 mm
TypeRustfritt stål materialnr. 1.4571
Tykkelse2 mm
Antall hull26/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.950,00
(NOK 78,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x380065
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)90 x 90 x 40 mm
TypeRustfritt stål materialnr. 1.4571
Tykkelse2 mm
Antall hull16/4
ETA-nr.ETA-09/0311
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 543,00
(NOK 54,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x380058
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)105 x 105 x 90 mm
TypeRustfritt stål materialnr. 1.4571
Tykkelse2,5 mm
Antall hull28/6
ETA-nr.ETA-09/0311
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 3.950,00
(NOK 158,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x220088
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)50 x 50 x 35 mm
Typebrun
Tykkelse2,5 mm
Antall hull12/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 674,00
(NOK 13,48 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x22095
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)50 x 50 x 35 mm
Typehvit
Tykkelse2,5 mm
Antall hull12/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 337,00
(NOK 13,48 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Vinkelbeslag, Vinkelbeslag Vormann, Vinkelbeslag, Vinkelbeslag CE-merking, Vinkelbeslag Z-9.1-700, Vinkelbeslag ETA-09/0311, Vinkelbeslag rustfritt stål, Vinkelbeslag rustfritt, 070921000 Vormann, 070922000 Vormann, 070923000 Vormann, 070924000 Vormann, 070925000 Vormann, 070926000 Vormann, 070929000 Vormann, 070921000G Vormann, 070923000G Vormann, 070924000G Vormann, 070925000G Vormann, 070921000HP Vormann, 070923000HP Vormann, 070924000HP Vormann, 070925000HP Vormann, 070924000RF Vormann, 070925000RF Vormann, 070929000RF Vormann, 070926000RF Vormann, 070921000B Vormann, 070921000W Vormann, Vormann, Vinkelbærer, Bærevinkel, Vinkelbeslag