Vinkelbeslag - sendzimirgalvanisert - med CE-merking - pris per forpakning

Bruksområde
  • Vinkelbeslaget er egnet for bruk i industri, håndverk og boliger.
Beskrivelse
  • Overflaten er sendzimirgalvanisert.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Stål
  • Overflate - Sendzimirgalvanisert
  • CE-merking (ETA-nr.) - ETA-09/0312
  • DIB - Z-9.1-700
  • -Pris per forpakning
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (A x B x C)
Tykkelse
Antall hull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner (A x B x C) Tykkelse Antall hull VE Pris eksl. moms
38243x21390 90 x 48 x 48 mm 3 mm 12/3 20 stk.
NOK 237,00
(NOK 11,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210492 75 x 48 x 65 mm 2 mm 13/2 50 stk.
NOK 526,00
(NOK 10,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x211406 90 x 48 x 76 mm 3 mm 16/5 50 stk.
NOK 888,00
(NOK 17,76 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Vinkelbeslag, Vinkelbeslag Vormann, Vinkelbeslag, Vinkelbeslag sendzimirgalvanisert, Vinkelbeslag Z-9.1-700, Vinkelbeslag ETA-09/0312, 071194000 Vormann, 071194020 Vormann, 071195000 Vormann, Vinkel Vormann, Vinkel, 071194000 Vormann, 071194020 Vormann, 071195000 Vormann, Vormann, Vinkelstøtte, Bærevinkel, Vinkelbeslag