WAGO "2273" innstikklemme - polyamid - transparent/farget - 50-100 stk.

Bruksområde
  • Innstikklemme for entrådede kobberledere
  • for alle vanlige testspisser
Beskrivelse
  • opptil 51 % mindre plassbehov
  • tydelig fargekoding for rask tilgang
  • gjennomsiktig hus for visuell kontroll av lederposisjon
  • ingen fare for å stikke gjennom blanke ledningsender
  • teståpning for alle vanlige testspisser
Teknisk informasjon
  • materiale - polyamid
  • temperaturbestandighet: -40 °C til +100 °C
  • pris per pakningsenhet
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Klemmeområde
Farge
Pakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Klemmeområde Farge Pakningsenhet Pris eksl. moms
381252273202 2 x 0,5 - 2,5 mm² transparent / hvit 100 stk.
NOK 260,00
(NOK 2,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Tilbehør
381252273203 3 x 0,5 - 2,5 mm² transparent / oransje 100 stk.
NOK 260,00
(NOK 2,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Tilbehør
381252273204 4 x 0,5 - 2,5 mm² transparent / rød 100 stk.
NOK 338,00
(NOK 3,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Tilbehør
381252273205 5 x 0,5 - 2,5 mm² transparent / gul 100 stk.
NOK 338,00
(NOK 3,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Tilbehør
381252273208 8 x 0,5 - 2,5 mm² transparent / grå 50 stk.
NOK 312,00
(NOK 6,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: installasjonsklemmer, WAGO-klemme, WAGO "2273" innstikklemme, WAGO "2273", installasjonsklemmer, innstikklemme, innstikklemme, koblingsklemme