Zykon-bolteanker FZA – for betong og naturstein

Bruksområde
  • ZYKON-bolteanker FZA er ideelt for å feste stålkonstruksjoner, rekkverk og maskiner innendørs i betong med riss.
Beskrivelse
  • Med spesialboret FZUB lages det underskårne borehullet i én arbeidsoperasjon.
  • Det underskårne ankeret settes i forhåndsmontasje.
  • Med settverktøyet FZE Plus drives ekspansjonshylsen over konusen og fyller det underskårne borehullet formsluttende.
Teknisk informasjon
  • ETA-godkjenning - Ja
  • DIBt-godkjenning - Ja
Gjennomføring (15)
avgrensning utvalg
Materiale
passende bor FZUB
passende settverktøy
Boltlengde
maks. tykkelse på emne
Gjenger
NV/EP
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928806071200
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
passende bor FZUB10 x 40 mm
passende settverktøyFZE 10 plus
Boltlengde60 mm
maks. tykkelse på emne10 mm
GjengerM6
NV/EP10 mm / 25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 996,84
(NOK 39,87 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 90,84
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928806071500
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
passende bor FZUB12 x 40 mm
passende settverktøyFZE 12 plus
Boltlengde69 mm
maks. tykkelse på emne15 mm
GjengerM8
NV/EP13 mm / 25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.683,67
(NOK 67,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 153,67
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928806071600
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
passende bor FZUB12 x 50 mm
passende settverktøyFZE 12 plus
Boltlengde79 mm
maks. tykkelse på emne15 mm
GjengerM8
NV/EP13 mm / 20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.771,78
(NOK 88,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 161,78
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928806077600
Utføring
Materialerustfritt stål
passende bor FZUB12 x 50 mm
passende settverktøyFZE 12 plus
Boltlengde79 mm
maks. tykkelse på emne15 mm
GjengerM8
NV/EP13 mm / 20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 4.570,37
(NOK 228,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 480,37
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928806071800
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
passende bor FZUB14 x 40 mm
passende settverktøyFZE 14 plus
Boltlengde79 mm
maks. tykkelse på emne25 mm
GjengerM10
NV/EP17 mm / 25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.958,70
(NOK 78,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 178,70
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928806077800
Utføring
Materialerustfritt stål
passende bor FZUB14 x 40 mm
passende settverktøyFZE 14 plus
Boltlengde79 mm
maks. tykkelse på emne25 mm
GjengerM10
NV/EP17 mm / 20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 4.827,06
(NOK 241,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 507,06
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928806071900
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
passende bor FZUB14 x 60 mm
passende settverktøyFZE 14 plus
Boltlengde102 mm
maks. tykkelse på emne25 mm
GjengerM10
NV/EP17 mm / 10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.155,46
(NOK 115,55 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 105,46
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928806077900
Utføring
Materialerustfritt stål
passende bor FZUB14 x 60 mm
passende settverktøyFZE 14 plus
Boltlengde102 mm
maks. tykkelse på emne25 mm
GjengerM10
NV/EP17 mm / 10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 4.122,91
(NOK 412,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 432,91
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928806072100
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
passende bor FZUB18 x 80 mm
passende settverktøyFZE 18 plus
Boltlengde126 mm
maks. tykkelse på emne25 mm
GjengerM12
NV/EP19 mm / 10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.694,30
(NOK 169,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 154,30
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928806078100
Utføring
Materialerustfritt stål
passende bor FZUB18 x 80 mm
passende settverktøyFZE 18 plus
Boltlengde126 mm
maks. tykkelse på emne25 mm
GjengerM12
NV/EP19 mm / 10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 6.246,36
(NOK 624,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 656,36
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928806076700
Utføring
Materialerustfritt stål
passende bor FZUB18 x 80 mm
passende settverktøyFZE 18 plus
Boltlengde156 mm
maks. tykkelse på emne55 mm
GjengerM12
NV/EP19 mm / 10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 6.703,99
(NOK 670,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 703,99
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928806072400
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
passende bor FZUB22 x 100 mm
passende settverktøyFZE 22 plus
Boltlengde184 mm
maks. tykkelse på emne60 mm
GjengerM16
NV/EP24 mm / 10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 4.048,76
(NOK 404,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 368,76
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928806078200
Utføring
Materialerustfritt stål
passende bor FZUB22 x 125 mm
passende settverktøyFZE 22 plus
Boltlengde209 mm
maks. tykkelse på emne60 mm
GjengerM16
NV/EP24 mm / 6 stk.
Produktsikkerhet
NOK 9.978,58
(NOK 1.663,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 1.048,58
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928806072500
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
passende bor FZUB22 x 125 mm
passende settverktøyFZE 22 plus
Boltlengde209 mm
maks. tykkelse på emne60 mm
GjengerM16
NV/EP24 mm / 6 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.960,22
(NOK 493,37 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 270,22
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928806076800
Utføring
Materialerustfritt stål
passende bor FZUB22 x 125 mm
passende settverktøyFZE 22 plus
Boltlengde209 mm
maks. tykkelse på emne60 mm
GjengerM16
NV/EP24 mm / 6 stk.
Produktsikkerhet
NOK 7.152,01
(NOK 1.192,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 752,01
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: avstandsmontasje, festesystemer, festeteknikk, bits, bor, kjemisk innfesting, tettemidler, isolasjonsinnfesting, plugg, elektro-innfesting, elektroinnfesting, fischer festeteknikk, fischer plugg, stillasinnfesting, hulromsinnfesting, installasjonssystemer, klaus fischer, langskrueplugg, sanitær-innfesting, sanitærinnfesting, skruer, kjemisk tunglastinnfesting, tunglastinnfesting, skum, stålanker, øyeinnfesting, zykon-bolteanker fza, bolteanker fza, zykon-bolteanker, bolteanker