Zykon-bolteanker FZA – for betong og naturstein

Bruksområde
  • ZYKON-bolteanker FZA er ideelt for å feste stålkonstruksjoner, rekkverk og maskiner innendørs i betong med riss.
Beskrivelse
  • Med spesialboret FZUB lages det underskårne borehullet i én arbeidsoperasjon.
  • Det underskårne ankeret settes i forhåndsmontasje.
  • Med settverktøyet FZE Plus drives ekspansjonshylsen over konusen og fyller det underskårne borehullet formsluttende.
Teknisk informasjon
  • ETA-godkjenning - Ja
  • DIBt-godkjenning - Ja
Gjennomføring (15)
avgrensning utvalg
Materiale
passende bor FZUB
passende settverktøy
Boltlengde
maks. tykkelse på emne
Gjenger
NV/EP
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Materiale passende bor FZUB passende settverktøy Boltlengde maks. tykkelse på emne Gjenger NV/EP Pris eksl. moms
928806071200 Stål, galvanisk forsinket 10 x 40 mm FZE 10 plus 60 mm 10 mm M6 10 mm / 25 stk.
NOK 996,84
(NOK 39,87 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 90,84
Produktsikkerhet Tilbehør
928806071500 Stål, galvanisk forsinket 12 x 40 mm FZE 12 plus 69 mm 15 mm M8 13 mm / 25 stk.
NOK 1.683,67
(NOK 67,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 153,67
Produktsikkerhet Tilbehør
928806071600 Stål, galvanisk forsinket 12 x 50 mm FZE 12 plus 79 mm 15 mm M8 13 mm / 20 stk.
NOK 1.771,78
(NOK 88,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 161,78
Produktsikkerhet Tilbehør
928806077600 rustfritt stål 12 x 50 mm FZE 12 plus 79 mm 15 mm M8 13 mm / 20 stk.
NOK 4.570,37
(NOK 228,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 480,37
Produktsikkerhet Tilbehør
928806071800 Stål, galvanisk forsinket 14 x 40 mm FZE 14 plus 79 mm 25 mm M10 17 mm / 25 stk.
NOK 1.958,70
(NOK 78,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 178,70
Produktsikkerhet Tilbehør
928806077800 rustfritt stål 14 x 40 mm FZE 14 plus 79 mm 25 mm M10 17 mm / 20 stk.
NOK 4.827,06
(NOK 241,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 507,06
Produktsikkerhet Tilbehør
928806071900 Stål, galvanisk forsinket 14 x 60 mm FZE 14 plus 102 mm 25 mm M10 17 mm / 10 stk.
NOK 1.155,46
(NOK 115,55 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 105,46
Produktsikkerhet Tilbehør
928806077900 rustfritt stål 14 x 60 mm FZE 14 plus 102 mm 25 mm M10 17 mm / 10 stk.
NOK 4.122,91
(NOK 412,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 432,91
Produktsikkerhet Tilbehør
928806072100 Stål, galvanisk forsinket 18 x 80 mm FZE 18 plus 126 mm 25 mm M12 19 mm / 10 stk.
NOK 1.694,30
(NOK 169,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 154,30
Produktsikkerhet Tilbehør
928806078100 rustfritt stål 18 x 80 mm FZE 18 plus 126 mm 25 mm M12 19 mm / 10 stk.
NOK 6.246,36
(NOK 624,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 656,36
Produktsikkerhet Tilbehør
928806076700 rustfritt stål 18 x 80 mm FZE 18 plus 156 mm 55 mm M12 19 mm / 10 stk.
NOK 6.703,99
(NOK 670,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 703,99
Produktsikkerhet Tilbehør
928806072400 Stål, galvanisk forsinket 22 x 100 mm FZE 22 plus 184 mm 60 mm M16 24 mm / 10 stk.
NOK 4.048,76
(NOK 404,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 368,76
Produktsikkerhet Tilbehør
928806078200 rustfritt stål 22 x 125 mm FZE 22 plus 209 mm 60 mm M16 24 mm / 6 stk.
NOK 9.978,58
(NOK 1.663,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 1.048,58
Produktsikkerhet Tilbehør
928806072500 Stål, galvanisk forsinket 22 x 125 mm FZE 22 plus 209 mm 60 mm M16 24 mm / 6 stk.
NOK 2.960,22
(NOK 493,37 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 270,22
Produktsikkerhet Tilbehør
928806076800 rustfritt stål 22 x 125 mm FZE 22 plus 209 mm 60 mm M16 24 mm / 6 stk.
NOK 7.152,01
(NOK 1.192,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 752,01
Produktsikkerhet Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: avstandsmontasje, festesystemer, festeteknikk, bits, bor, kjemisk innfesting, tettemidler, isolasjonsinnfesting, plugg, elektro-innfesting, elektroinnfesting, fischer festeteknikk, fischer plugg, stillasinnfesting, hulromsinnfesting, installasjonssystemer, klaus fischer, langskrueplugg, sanitær-innfesting, sanitærinnfesting, skruer, kjemisk tunglastinnfesting, tunglastinnfesting, skum, stålanker, øyeinnfesting, zykon-bolteanker fza, bolteanker fza, zykon-bolteanker, bolteanker