Zykon-ekspansjonsanker FZEA II - lengde 43 mm - innvendige gjenger M8 til M12 - pakningsstørrelse 50 og 100 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • Zykon-ekspansjonsanker FZEA II er egnet for enkeltinnfesting av rørledninger, nedhengte himlinger og sprinkleranlegg innendørs i betong med riss.
Beskrivelse
  • Med spesialboret FZUB lages det underskjærte borehullet i én arbeidsoperasjon.
  • Underskjæringsankeret monteres med tidsbesparende gjennomstikksmontering.
  • Med monteringsverktøyet FZED Plus drives ekspansjonshylsen over konusen ved å slå inn den innvendige ekspansjonsstiften.
  • Denne fyller det underskjærte borehullet formtilpasset.
Teknisk informasjon
  • Lengde - 43 mm
  • ETA-godkjenning - Ja
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Materiale
passende bor FZUB
passende monteringsverktøy
Innvendige gjenger
maks. innskruingsdybde
min. innskruingsdybde
Pakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928804730300
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
passende bor FZUB10 x 40 mm
passende monteringsverktøyFZED 10 plus
Innvendige gjengerM8
maks. innskruingsdybde17 mm
min. innskruingsdybde11 mm
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.727,08
(NOK 17,27 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 157,08
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804730600
Utføring
Materialerustfritt stål
passende bor FZUB10 x 40 mm
passende monteringsverktøyFZED 10 plus
Innvendige gjengerM8
maks. innskruingsdybde17 mm
min. innskruingsdybde11 mm
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 13.517,73
(NOK 135,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 1.417,73
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804730400
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
passende bor FZUB12 x 40 mm
passende monteringsverktøyFZED 12 plus
Innvendige gjengerM10
maks. innskruingsdybde19 mm
min. innskruingsdybde13 mm
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.936,88
(NOK 19,37 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 176,88
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804730700
Utføring
Materialerustfritt stål
passende bor FZUB12 x 40 mm
passende monteringsverktøyFZED 12 plus
Innvendige gjengerM10
maks. innskruingsdybde19 mm
min. innskruingsdybde13 mm
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 16.983,14
(NOK 169,83 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 1.783,14
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804731000
Utføring
Materialehøykorrosjonsbestandig stål
passende bor FZUB12 x 40 mm
passende monteringsverktøyFZED 12 plus
Innvendige gjengerM10
maks. innskruingsdybde19 mm
min. innskruingsdybde13 mm
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 27.166,64
(NOK 271,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 1.966,64
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804730500
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
passende bor FZUB14 x 40 mm
passende monteringsverktøyFZED 14 plus
Innvendige gjengerM12
maks. innskruingsdybde21 mm
min. innskruingsdybde15 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.452,70
(NOK 29,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 132,70
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804730800
Utføring
Materialerustfritt stål
passende bor FZUB14 x 40 mm
passende monteringsverktøyFZED 14 plus
Innvendige gjengerM12
maks. innskruingsdybde21 mm
min. innskruingsdybde15 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 12.183,41
(NOK 243,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 1.283,41
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: avstandsmontasje, festesystemer, festeteknikk, elektro-fester, elektromontasje, fischer festeteknikk, stillasmontasje, hulromsmontasje, installasjonssystemer, klaus fischer, sanitær-fester, sanitærmontasje, tunglastinnfesting, stålanker, øyeinnfesting, zykon-ekspansjonsanker fzea ii, ekspansjonsanker fzea ii, fzea ii, ekspansjonsanker