Zykon-ekspansjonsanker FZEA II - lengde 43 mm - innvendige gjenger M8 til M12 - pakningsstørrelse 50 og 100 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • Zykon-ekspansjonsanker FZEA II er egnet for enkeltinnfesting av rørledninger, nedhengte himlinger og sprinkleranlegg innendørs i betong med riss.
Beskrivelse
  • Med spesialboret FZUB lages det underskjærte borehullet i én arbeidsoperasjon.
  • Underskjæringsankeret monteres med tidsbesparende gjennomstikksmontering.
  • Med monteringsverktøyet FZED Plus drives ekspansjonshylsen over konusen ved å slå inn den innvendige ekspansjonsstiften.
  • Denne fyller det underskjærte borehullet formtilpasset.
Teknisk informasjon
  • Lengde - 43 mm
  • ETA-godkjenning - Ja
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Materiale
passende bor FZUB
passende monteringsverktøy
Innvendige gjenger
maks. innskruingsdybde
min. innskruingsdybde
Pakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Materiale passende bor FZUB passende monteringsverktøy Innvendige gjenger maks. innskruingsdybde min. innskruingsdybde Pakningsenhet Pris eksl. moms
928804730300 Stål galvanisk forsinket 10 x 40 mm FZED 10 plus M8 17 mm 11 mm 100 stk.
NOK 1.727,08
(NOK 17,27 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 157,08
Produktsikkerhet Tilbehør
928804730600 rustfritt stål 10 x 40 mm FZED 10 plus M8 17 mm 11 mm 100 stk.
NOK 13.517,73
(NOK 135,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 1.417,73
Produktsikkerhet Tilbehør
928804730400 Stål galvanisk forsinket 12 x 40 mm FZED 12 plus M10 19 mm 13 mm 100 stk.
NOK 1.936,88
(NOK 19,37 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 176,88
Produktsikkerhet Tilbehør
928804730700 rustfritt stål 12 x 40 mm FZED 12 plus M10 19 mm 13 mm 100 stk.
NOK 16.983,14
(NOK 169,83 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 1.783,14
Produktsikkerhet Tilbehør
928804731000 høykorrosjonsbestandig stål 12 x 40 mm FZED 12 plus M10 19 mm 13 mm 100 stk.
NOK 27.166,64
(NOK 271,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 1.966,64
Produktsikkerhet Tilbehør
928804730500 Stål galvanisk forsinket 14 x 40 mm FZED 14 plus M12 21 mm 15 mm 50 stk.
NOK 1.452,70
(NOK 29,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 132,70
Produktsikkerhet Tilbehør
928804730800 rustfritt stål 14 x 40 mm FZED 14 plus M12 21 mm 15 mm 50 stk.
NOK 12.183,41
(NOK 243,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 1.283,41
Produktsikkerhet Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: avstandsmontasje, festesystemer, festeteknikk, elektro-fester, elektromontasje, fischer festeteknikk, stillasmontasje, hulromsmontasje, installasjonssystemer, klaus fischer, sanitær-fester, sanitærmontasje, tunglastinnfesting, stålanker, øyeinnfesting, zykon-ekspansjonsanker fzea ii, ekspansjonsanker fzea ii, fzea ii, ekspansjonsanker