Bordhengsel - DIN 7957 - rullet - bred - galvanisert

Bruksområde
  • Bordhengselet er egnet for bruk i industri, håndverk og hjemmemiljø.
Beskrivelse
  • Bordhengselet er tilgjengelig med naglet stift.
Teknisk informasjon
  • DIN 7957
  • Bred
  • Galvanisert
  • Rullet
Gjennomføring (17)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (A x B x tykkelse)
Antall skruer
Stift
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 000505050Zxx
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)50 x 23 x 0,9 mm
Antall skruer6 (Ø 2,5 mm)
StiftMessingstift, naglet
Forpakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 204,00
(NOK 10,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000405050ZLx
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)50 x 23 x 0,9 mm
Antall skruer6 (Ø 2,5 mm)
StiftJernstift, naglet
Forpakningsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 8.880,00
(NOK 8,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 092079000xxx
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)60 x 25 x 0,9 mm
Antall skruer6 (Ø 2,5 mm)
StiftMessingstift, naglet
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 200,00
(NOK 20,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 000505060Zxx
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)60 x 25 x 0,9 mm
Antall skruer6 (Ø 2,5 mm)
StiftMessingstift, naglet
Forpakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 211,00
(NOK 10,55 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000405060ZLx
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)60 x 25 x 0,9 mm
Antall skruer6 (Ø 2,5 mm)
StiftJernstift, naglet
Forpakningsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 9.870,00
(NOK 9,87 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 000505080Zxx
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)80 x 28 x 1,2 mm
Antall skruer6 (Ø 3 mm)
StiftMessingstift, naglet
Forpakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 237,00
(NOK 11,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000405080ZLx
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)80 x 28 x 1,2 mm
Antall skruer6 (Ø 3 mm)
StiftJernstift, naglet
Forpakningsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 5.590,00
(NOK 11,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 000505100Zxx
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)100 x 32 x 1,3 mm
Antall skruer6 (Ø 3 mm)
StiftMessingstift, naglet
Forpakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 270,00
(NOK 13,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000405100ZLx
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)100 x 32 x 1,3 mm
Antall skruer6 (Ø 3 mm)
StiftJernstift, naglet
Forpakningsenhet250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 3.290,00
(NOK 13,16 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 000505120Zxx
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)120 x 33 x 1,4 mm
Antall skruer8 (Ø 3,5 mm)
StiftMessingstift, naglet
Forpakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 349,00
(NOK 17,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000405120ZLx
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)120 x 33 x 1,4 mm
Antall skruer8 (Ø 3,5 mm)
StiftJernstift, naglet
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.640,00
(NOK 16,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 000505140Zxx
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)140 x 34 x 1,6 mm
Antall skruer8 (Ø 3,5 mm)
StiftMessingstift, naglet
Forpakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 401,00
(NOK 20,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000405140ZLx
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)140 x 34 x 1,6 mm
Antall skruer8 (Ø 3,5 mm)
StiftJernstift, naglet
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.970,00
(NOK 19,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 000505160Zxx
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)160 x 37 x 1,7 mm
Antall skruer8 (Ø 3,5 mm)
StiftMessingstift, naglet
Forpakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 480,00
(NOK 24,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 3 uker
Artikkelnummer: 000505180Zxx
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)180 x 40 x 1,7 mm
Antall skruer8 (Ø 4 mm)
StiftMessingstift, naglet
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 322,00
(NOK 32,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000505200Zxx
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)200 x 44 x 2 mm
Antall skruer8 (Ø 4 mm)
StiftMessingstift, naglet
Forpakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 868,00
(NOK 43,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000505250Zxx
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)250 x 44 x 2 mm
Antall skruer10 (Ø 4,5 mm)
StiftMessingstift, naglet
Forpakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.110,00
(NOK 55,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Bordhengsel, Bordhengsel DIN 7957, DIN 7957, Beslag, Beslag bordhengsel, Forbinder, Bordhengsel rullet, Bordhengsel bredt, bredt bordhengsel, Bordhengsel galvanisert, Bordhengsel med messingstift, Bordhengsel med jernstift, Bordhengsel med naglet stift, Bordhengsler, Bordhengsel-sett, 092078000 Vormann, 000505050Z Vormann, 000405050ZL Vormann, 092079000 Vormann, 000505060Z Vormann, 000405060ZL Vormann, 092080000 Vormann, 000505080Z Vormann, 000405080ZL Vormann, 000505100Z Vormann, 000405100ZL Vormann, 000505120Z Vormann, 000405120ZL Vormann, 000505140Z Vormann, 000405140ZL Vormann, 000505160Z Vormann, 000405160ZL Vormann, 000505180Z Vormann, 000505200Z Vormann, 000505250Z Vormann, Vormann, Hengsel, Dørhengsel, Dørhengsel