Bordhengsel - DIN 7957 - rullet - bred - galvanisert

Bruksområde
  • Bordhengselet er egnet for bruk i industri, håndverk og hjemmemiljø.
Beskrivelse
  • Bordhengselet er tilgjengelig med naglet stift.
Teknisk informasjon
  • DIN 7957
  • Bred
  • Galvanisert
  • Rullet
Gjennomføring (17)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (A x B x tykkelse)
Antall skruer
Stift
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner (A x B x tykkelse) Antall skruer Stift Forpakningsenhet Pris eksl. moms
000505050Zxx 50 x 23 x 0,9 mm 6 (Ø 2,5 mm) Messingstift, naglet 20 stk.
NOK 204,00
(NOK 10,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000405050ZLx 50 x 23 x 0,9 mm 6 (Ø 2,5 mm) Jernstift, naglet 1000 stk.
NOK 8.880,00
(NOK 8,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
092079000xxx 60 x 25 x 0,9 mm 6 (Ø 2,5 mm) Messingstift, naglet 10 stk.
NOK 200,00
(NOK 20,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000505060Zxx 60 x 25 x 0,9 mm 6 (Ø 2,5 mm) Messingstift, naglet 20 stk.
NOK 211,00
(NOK 10,55 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000405060ZLx 60 x 25 x 0,9 mm 6 (Ø 2,5 mm) Jernstift, naglet 1000 stk.
NOK 9.870,00
(NOK 9,87 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000505080Zxx 80 x 28 x 1,2 mm 6 (Ø 3 mm) Messingstift, naglet 20 stk.
NOK 237,00
(NOK 11,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000405080ZLx 80 x 28 x 1,2 mm 6 (Ø 3 mm) Jernstift, naglet 500 stk.
NOK 5.590,00
(NOK 11,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000505100Zxx 100 x 32 x 1,3 mm 6 (Ø 3 mm) Messingstift, naglet 20 stk.
NOK 270,00
(NOK 13,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000405100ZLx 100 x 32 x 1,3 mm 6 (Ø 3 mm) Jernstift, naglet 250 stk.
NOK 3.290,00
(NOK 13,16 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000505120Zxx 120 x 33 x 1,4 mm 8 (Ø 3,5 mm) Messingstift, naglet 20 stk.
NOK 349,00
(NOK 17,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000405120ZLx 120 x 33 x 1,4 mm 8 (Ø 3,5 mm) Jernstift, naglet 100 stk.
NOK 1.640,00
(NOK 16,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000505140Zxx 140 x 34 x 1,6 mm 8 (Ø 3,5 mm) Messingstift, naglet 20 stk.
NOK 401,00
(NOK 20,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000405140ZLx 140 x 34 x 1,6 mm 8 (Ø 3,5 mm) Jernstift, naglet 100 stk.
NOK 1.970,00
(NOK 19,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000505160Zxx 160 x 37 x 1,7 mm 8 (Ø 3,5 mm) Messingstift, naglet 20 stk.
NOK 480,00
(NOK 24,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000505180Zxx 180 x 40 x 1,7 mm 8 (Ø 4 mm) Messingstift, naglet 10 stk.
NOK 322,00
(NOK 32,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000505200Zxx 200 x 44 x 2 mm 8 (Ø 4 mm) Messingstift, naglet 20 stk.
NOK 868,00
(NOK 43,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000505250Zxx 250 x 44 x 2 mm 10 (Ø 4,5 mm) Messingstift, naglet 20 stk.
NOK 1.110,00
(NOK 55,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Bordhengsel, Bordhengsel DIN 7957, DIN 7957, Beslag, Beslag bordhengsel, Forbinder, Bordhengsel rullet, Bordhengsel bredt, bredt bordhengsel, Bordhengsel galvanisert, Bordhengsel med messingstift, Bordhengsel med jernstift, Bordhengsel med naglet stift, Bordhengsler, Bordhengsel-sett, 092078000 Vormann, 000505050Z Vormann, 000405050ZL Vormann, 092079000 Vormann, 000505060Z Vormann, 000405060ZL Vormann, 092080000 Vormann, 000505080Z Vormann, 000405080ZL Vormann, 000505100Z Vormann, 000405100ZL Vormann, 000505120Z Vormann, 000405120ZL Vormann, 000505140Z Vormann, 000405140ZL Vormann, 000505160Z Vormann, 000405160ZL Vormann, 000505180Z Vormann, 000505200Z Vormann, 000505250Z Vormann, Vormann, Hengsel, Dørhengsel, Dørhengsel