Borrelåsskive - PFERD - Korund A Compact - Ø 115 hhv. 125 mm - VE 50 stk. - Pris per VE

Bruksområde
  • Borrelåsskiven er egnet til fin- og finfinishsliping av store flater
  • for nesten alle materialer.
Beskrivelse
  • Borrelåsskiven har svært lang levetid, slipemiddelet Korund A har en selvslipende effekt.
Teknisk informasjon
  • Slipemidler - Korund A kompaktkorn
  • Diameter - 115 eller 125 mm
  • Kornstørrelse - 120 til 1200
  • anbefalt turtall - 4600 til 5000 min-¹
  • maks. tillatt turtall - 4850 til 5300 min-¹
  • VE - 50 stk.
  • Pris per VE
Gjennomføring (18)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Diameter
Kornstørrelse
anbefalt turtall
maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658342870004
Utføring
BetegnelseKR 115 A 120 CK
Diameter115 mm
Kornstørrelse120
anbefalt turtall5000 min-¹
maks. tillatt turtall5300 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 630,00
(NOK 12,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342870006
Utføring
BetegnelseKR 115 A 180 CK
Diameter115 mm
Kornstørrelse180
anbefalt turtall5000 min-¹
maks. tillatt turtall5300 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 630,00
(NOK 12,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342870008
Utføring
BetegnelseKR 115 A 240 CK
Diameter115 mm
Kornstørrelse240
anbefalt turtall5000 min-¹
maks. tillatt turtall5300 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 630,00
(NOK 12,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342870010
Utføring
BetegnelseKR 115 A 320 CK
Diameter115 mm
Kornstørrelse320
anbefalt turtall5000 min-¹
maks. tillatt turtall5300 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 630,00
(NOK 12,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342870012
Utføring
BetegnelseKR 115 A 400 CK
Diameter115 mm
Kornstørrelse400
anbefalt turtall5000 min-¹
maks. tillatt turtall5300 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 630,00
(NOK 12,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658342870014
Utføring
BetegnelseKR 115 A 600 CK
Diameter115 mm
Kornstørrelse600
anbefalt turtall5000 min-¹
maks. tillatt turtall5300 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 630,00
(NOK 12,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342870016
Utføring
BetegnelseKR 115 A 800 CK
Diameter115 mm
Kornstørrelse800
anbefalt turtall5000 min-¹
maks. tillatt turtall5300 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 630,00
(NOK 12,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658342870018
Utføring
BetegnelseKR 115 A 1000 CK
Diameter115 mm
Kornstørrelse1000
anbefalt turtall5000 min-¹
maks. tillatt turtall5300 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 630,00
(NOK 12,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658342870020
Utføring
BetegnelseKR 115 A 1200 CK
Diameter115 mm
Kornstørrelse1200
anbefalt turtall5000 min-¹
maks. tillatt turtall5300 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 630,00
(NOK 12,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342870104
Utføring
BetegnelseKR 125 A 120 CK
Diameter125 mm
Kornstørrelse120
anbefalt turtall4600 min-¹
maks. tillatt turtall4850 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 727,00
(NOK 14,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342870106
Utføring
BetegnelseKR 125 A 180 CK
Diameter125 mm
Kornstørrelse180
anbefalt turtall4600 min-¹
maks. tillatt turtall4850 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 727,00
(NOK 14,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342870108
Utføring
BetegnelseKR 125 A 240 CK
Diameter125 mm
Kornstørrelse240
anbefalt turtall4600 min-¹
maks. tillatt turtall4850 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 727,00
(NOK 14,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342870110
Utføring
BetegnelseKR 125 A 320 CK
Diameter125 mm
Kornstørrelse320
anbefalt turtall4600 min-¹
maks. tillatt turtall4850 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 727,00
(NOK 14,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342870112
Utføring
BetegnelseKR 125 A 400 CK
Diameter125 mm
Kornstørrelse400
anbefalt turtall4600 min-¹
maks. tillatt turtall4850 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 727,00
(NOK 14,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342870114
Utføring
BetegnelseKR 125 A 600 CK
Diameter125 mm
Kornstørrelse600
anbefalt turtall4600 min-¹
maks. tillatt turtall4850 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 727,00
(NOK 14,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342870116
Utføring
BetegnelseKR 125 A 800 CK
Diameter125 mm
Kornstørrelse800
anbefalt turtall4600 min-¹
maks. tillatt turtall4850 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 785,00
(NOK 15,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342870118
Utføring
BetegnelseKR 125 A 1000 CK
Diameter125 mm
Kornstørrelse1000
anbefalt turtall4600 min-¹
maks. tillatt turtall4850 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 785,00
(NOK 15,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342870120
Utføring
BetegnelseKR 125 A 1200 CK
Diameter125 mm
Kornstørrelse1200
anbefalt turtall4600 min-¹
maks. tillatt turtall4850 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 785,00
(NOK 15,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Borrelåsskive, Borrelåsskive, Borrelåsrondell, Borrelåsrondeller, Borrelåsrondell, Borrelåsrondeller, PFERD, PFERD borrelåsskive, PFERD borrelåsrondell, Korund, Korund-borrelåsskive, Slipemidler, Slipemiddel, Slipetilbehør, Finsliping, Finfinishsliping, slipe, borrelås