Borrelåsskive - PFERD - Korund A Compact - Ø 115 hhv. 125 mm - VE 50 stk. - Pris per VE

Bruksområde
  • Borrelåsskiven er egnet til fin- og finfinishsliping av store flater
  • for nesten alle materialer.
Beskrivelse
  • Borrelåsskiven har svært lang levetid, slipemiddelet Korund A har en selvslipende effekt.
Teknisk informasjon
  • Slipemidler - Korund A kompaktkorn
  • Diameter - 115 eller 125 mm
  • Kornstørrelse - 120 til 1200
  • anbefalt turtall - 4600 til 5000 min-¹
  • maks. tillatt turtall - 4850 til 5300 min-¹
  • VE - 50 stk.
  • Pris per VE
Gjennomføring (18)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Diameter
Kornstørrelse
anbefalt turtall
maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Betegnelse Diameter Kornstørrelse anbefalt turtall maks. tillatt turtall VE Pris eksl. moms
658342870004 KR 115 A 120 CK 115 mm 120 5000 min-¹ 5300 min-¹ 50 stk.
NOK 630,00
(NOK 12,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342870006 KR 115 A 180 CK 115 mm 180 5000 min-¹ 5300 min-¹ 50 stk.
NOK 630,00
(NOK 12,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342870008 KR 115 A 240 CK 115 mm 240 5000 min-¹ 5300 min-¹ 50 stk.
NOK 630,00
(NOK 12,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342870010 KR 115 A 320 CK 115 mm 320 5000 min-¹ 5300 min-¹ 50 stk.
NOK 630,00
(NOK 12,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342870012 KR 115 A 400 CK 115 mm 400 5000 min-¹ 5300 min-¹ 50 stk.
NOK 630,00
(NOK 12,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342870014 KR 115 A 600 CK 115 mm 600 5000 min-¹ 5300 min-¹ 50 stk.
NOK 630,00
(NOK 12,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342870016 KR 115 A 800 CK 115 mm 800 5000 min-¹ 5300 min-¹ 50 stk.
NOK 630,00
(NOK 12,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342870018 KR 115 A 1000 CK 115 mm 1000 5000 min-¹ 5300 min-¹ 50 stk.
NOK 630,00
(NOK 12,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342870020 KR 115 A 1200 CK 115 mm 1200 5000 min-¹ 5300 min-¹ 50 stk.
NOK 630,00
(NOK 12,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342870104 KR 125 A 120 CK 125 mm 120 4600 min-¹ 4850 min-¹ 50 stk.
NOK 727,00
(NOK 14,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342870106 KR 125 A 180 CK 125 mm 180 4600 min-¹ 4850 min-¹ 50 stk.
NOK 727,00
(NOK 14,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342870108 KR 125 A 240 CK 125 mm 240 4600 min-¹ 4850 min-¹ 50 stk.
NOK 727,00
(NOK 14,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342870110 KR 125 A 320 CK 125 mm 320 4600 min-¹ 4850 min-¹ 50 stk.
NOK 727,00
(NOK 14,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342870112 KR 125 A 400 CK 125 mm 400 4600 min-¹ 4850 min-¹ 50 stk.
NOK 727,00
(NOK 14,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342870114 KR 125 A 600 CK 125 mm 600 4600 min-¹ 4850 min-¹ 50 stk.
NOK 727,00
(NOK 14,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342870116 KR 125 A 800 CK 125 mm 800 4600 min-¹ 4850 min-¹ 50 stk.
NOK 785,00
(NOK 15,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342870118 KR 125 A 1000 CK 125 mm 1000 4600 min-¹ 4850 min-¹ 50 stk.
NOK 785,00
(NOK 15,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342870120 KR 125 A 1200 CK 125 mm 1200 4600 min-¹ 4850 min-¹ 50 stk.
NOK 785,00
(NOK 15,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Borrelåsskive, Borrelåsskive, Borrelåsrondell, Borrelåsrondeller, Borrelåsrondell, Borrelåsrondeller, PFERD, PFERD borrelåsskive, PFERD borrelåsrondell, Korund, Korund-borrelåsskive, Slipemidler, Slipemiddel, Slipetilbehør, Finsliping, Finfinishsliping, slipe, borrelås