FESTO - QM - Muffe - Tilkobling M5 til G1 - Pakningsenhet 1/10 stk - Pris per pakningsenhet

(Eksemplarisk representasjon)
Bruksområde
  • Muffen er utmerket for skrukobling av slanger.
Beskrivelse
  • Muffen er tilgjengelig i forskjellige tilkoblingsstørrelser.
Teknisk informasjon
  • Materialmerknad - Kobber- og PTFE-fri, RoHS-kompatibel
  • Materiale muffe - Aluminium-knetlegering, blåeloksert og stål
  • Pneumatisk tilkobling - M5 til G1
  • Lengde - 12 til 40 mm
  • Produktvekt - 1 til 80 g
  • Pakningsenhet - 1/10 stk
  • Pris per pakningsenhet
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Materiale
Tilkobling D1
Lengde
Vekt/stykke
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 979925811000
Utføring
MaterialeStål
Tilkobling D1M5
Lengde12 mm
Vekt/stykke1g
VE10 stk
NOK 210,00
(NOK 21,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 979925811001
Utføring
MaterialeAluminium-knetlegering, blåeloksert
Tilkobling D1G1/8
Lengde22 mm
Vekt/stykke4,7 g
VE10 stk
NOK 273,00
(NOK 27,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 979925811002
Utføring
MaterialeAluminium-knetlegering, blåeloksert
Tilkobling D1G1/4
Lengde26 mm
Vekt/stykke8,9 g
VE10 stk
NOK 304,00
(NOK 30,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 979925811003
Utføring
MaterialeAluminium-knetlegering, blåeloksert
Tilkobling D1G3/8
Lengde32 mm
Vekt/stykke19 g
VE10 stk
NOK 482,00
(NOK 48,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 979925811004
Utføring
MaterialeAluminium-knetlegering, blåeloksert
Tilkobling D1G1/2
Lengde36 mm
Vekt/stykke31 g / stykke
VE1 stk
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 979925811005
Utføring
MaterialeAluminium-knetlegering, blåeloksert
Tilkobling D1G3/4
Lengde36 mm
Vekt/stykke36 g
VE1 stk
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 979925811006
Utføring
MaterialeAluminium-knetlegering, blåeloksert
Tilkobling D1G1
Lengde40 mm
Vekt/stykke70 g
VE1 stk
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Muffe, Muffer, FESTO muffe, FESTO QM muffe, FESTO muffer, FESTO QM muffer, Adapter, dobbeltnippel, Festo originale deler, Muffer, Originaldeler, QM-1-1, QM-1/2-1/2, QM-1/4-1/4, QM-1/8-1/8, QM-3/4-3/4, QM-3/8-3/8, QM-M5-M5, Reduksjonsnippel, T-skrukoblinger, grenrør, FESTO