FESTO - QM - Muffe - Tilkobling M5 til G1 - Pakningsenhet 1/10 stk - Pris per pakningsenhet

(Eksemplarisk representasjon)
Bruksområde
  • Muffen er utmerket for skrukobling av slanger.
Beskrivelse
  • Muffen er tilgjengelig i forskjellige tilkoblingsstørrelser.
Teknisk informasjon
  • Materialmerknad - Kobber- og PTFE-fri, RoHS-kompatibel
  • Materiale muffe - Aluminium-knetlegering, blåeloksert og stål
  • Pneumatisk tilkobling - M5 til G1
  • Lengde - 12 til 40 mm
  • Produktvekt - 1 til 80 g
  • Pakningsenhet - 1/10 stk
  • Pris per pakningsenhet
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Materiale
Tilkobling D1
Lengde
Vekt/stykke
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Materiale Tilkobling D1 Lengde Vekt/stykke VE Pris eksl. moms
979925811000 Stål M5 12 mm 1g 10 stk
NOK 210,00
(NOK 21,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
979925811001 Aluminium-knetlegering, blåeloksert G1/8 22 mm 4,7 g 10 stk
NOK 273,00
(NOK 27,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
979925811002 Aluminium-knetlegering, blåeloksert G1/4 26 mm 8,9 g 10 stk
NOK 304,00
(NOK 30,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
979925811003 Aluminium-knetlegering, blåeloksert G3/8 32 mm 19 g 10 stk
NOK 482,00
(NOK 48,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
979925811004 Aluminium-knetlegering, blåeloksert G1/2 36 mm 31 g / stykke 1 stk
979925811005 Aluminium-knetlegering, blåeloksert G3/4 36 mm 36 g 1 stk
979925811006 Aluminium-knetlegering, blåeloksert G1 40 mm 70 g 1 stk
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Muffe, Muffer, FESTO muffe, FESTO QM muffe, FESTO muffer, FESTO QM muffer, Adapter, dobbeltnippel, Festo originale deler, Muffer, Originaldeler, QM-1-1, QM-1/2-1/2, QM-1/4-1/4, QM-1/8-1/8, QM-3/4-3/4, QM-3/8-3/8, QM-M5-M5, Reduksjonsnippel, T-skrukoblinger, grenrør, FESTO