Hengsel - rullet - kantet - messing - pris per pakkenhet

Bruksområde
  • Hengsel egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Kantet
  • Messing
  • Rullet
Teknisk informasjon
  • Med naglet messingstift
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Mål (lengde x bredde x tykkelse)
Antall skruer
Pakkenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38240x0300120
Utføring
Mål (lengde x bredde x tykkelse)40 x 40 x 0,9 mm
Antall skruer4 (Ø 2,5 mm)
Pakkenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.510,00
(NOK 30,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x0300137
Utføring
Mål (lengde x bredde x tykkelse)50 x 50 x 1,1 mm
Antall skruer6 (Ø 3 mm)
Pakkenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.040,00
(NOK 52,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x0300144
Utføring
Mål (lengde x bredde x tykkelse)60 x 60 x 1,3 mm
Antall skruer6 (Ø 3 mm)
Pakkenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.640,00
(NOK 82,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Beslag, Beslag hengsel, Kobling, Hengsel rullet, Hengsel kantet, Hengsel messing, Hengsel med messingstift, Hengsel med naglet stift, Hengsler, Hengselsett, Hengsel med skruer, 020503040 Vormann, 092061000 Vormann, 020503050 Vormann, 020503060 Vormann, Vormann, Dørhengsel, Hengsel, Dørhengsel