Hengsel - rullet - kantet - messing - pris per pakkenhet

Bruksområde
  • Hengsel egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Kantet
  • Messing
  • Rullet
Teknisk informasjon
  • Med naglet messingstift
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Mål (lengde x bredde x tykkelse)
Antall skruer
Pakkenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Mål (lengde x bredde x tykkelse) Antall skruer Pakkenhet Pris eksl. moms
38240x0300120 40 x 40 x 0,9 mm 4 (Ø 2,5 mm) 50 stk.
NOK 1.510,00
(NOK 30,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x0300137 50 x 50 x 1,1 mm 6 (Ø 3 mm) 20 stk.
NOK 1.040,00
(NOK 52,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x0300144 60 x 60 x 1,3 mm 6 (Ø 3 mm) 20 stk.
NOK 1.640,00
(NOK 82,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Beslag, Beslag hengsel, Kobling, Hengsel rullet, Hengsel kantet, Hengsel messing, Hengsel med messingstift, Hengsel med naglet stift, Hengsler, Hengselsett, Hengsel med skruer, 020503040 Vormann, 092061000 Vormann, 020503050 Vormann, 020503060 Vormann, Vormann, Dørhengsel, Hengsel, Dørhengsel