Hengsel - valset - kantet - rustfritt stål - pris per pakkenhet

Bruksområde
  • Hengsel egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Med naglet stift av rustfritt stål
Teknisk informasjon
  • Materiale - rustfritt stål, nr. 1.4301 DIN 17440
  • Pris per pakkenhet
Gjennomføring (8)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (A x B x tykkelse)
Skruehull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38240x020237
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)30 x 30 x 0,8 mm
Skruehull4 (Ø 2,5 mm)
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.330,00
(NOK 26,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x020244
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)40 x 40 x 0,9 mm
Skruehull4 (Ø 2,5 mm)
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.510,00
(NOK 30,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x510387
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)40 x 40 x 0,9 mm
Skruehull4 (Ø 2,5 mm)
VE10 stk., selvbetjeningspakket, 2 stk. per kort
Produktsikkerhet
NOK 262,00
(NOK 26,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x020268
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)50 x 50 x 1 mm
Skruehull6 (Ø 3 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 743,00
(NOK 37,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x020275
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)60 x 60 x 1,2 mm
Skruehull6 (Ø 3 mm)
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 408,00
(NOK 40,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x020282
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)70 x 70 x 1,2 mm
Skruehull6 (Ø 3,5 mm)
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 530,00
(NOK 53,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x020299
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)80 x 80 x 1,5 mm
Skruehull8 (Ø 3,5 mm)
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 625,00
(NOK 62,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x020305
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)100 x 100 x 1,5 mm
Skruehull8 (Ø 4 mm)
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 914,00
(NOK 91,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Beslag, Beslag hengsel, Forbinder, Hengsel valset, Hengsel kantet, Hengsel rustfritt, Hengsel rustfritt stål, Hengsel med messingstift, Hengsel med stift av rustfritt stål, Hengsel med naglet stift, Hengsel DIN 17440, Hengsel 1.4301, Hengsler, Hengselsett, Hengsel med skruer, 010503030 Vormann, 010503040 Vormann, 092033000 Vormann, 010503050 Vormann, 010503060 Vormann, 010503070 Vormann, 010503080 Vormann, 010503100 Vormann, Vormann, Dørhengsel, Hengsel, Dørhengsel