Hengsel - valset - kantet - rustfritt stål - pris per pakkenhet

Bruksområde
  • Hengsel egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Med naglet stift av rustfritt stål
Teknisk informasjon
  • Materiale - rustfritt stål, nr. 1.4301 DIN 17440
  • Pris per pakkenhet
Gjennomføring (8)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (A x B x tykkelse)
Skruehull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner (A x B x tykkelse) Skruehull VE Pris eksl. moms
38240x020237 30 x 30 x 0,8 mm 4 (Ø 2,5 mm) 50 stk.
NOK 1.330,00
(NOK 26,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x020244 40 x 40 x 0,9 mm 4 (Ø 2,5 mm) 50 stk.
NOK 1.510,00
(NOK 30,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x510387 40 x 40 x 0,9 mm 4 (Ø 2,5 mm) 10 stk., selvbetjeningspakket, 2 stk. per kort
NOK 262,00
(NOK 26,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x020268 50 x 50 x 1 mm 6 (Ø 3 mm) 20 stk.
NOK 743,00
(NOK 37,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x020275 60 x 60 x 1,2 mm 6 (Ø 3 mm) 10 stk.
NOK 408,00
(NOK 40,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x020282 70 x 70 x 1,2 mm 6 (Ø 3,5 mm) 10 stk.
NOK 530,00
(NOK 53,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x020299 80 x 80 x 1,5 mm 8 (Ø 3,5 mm) 10 stk.
NOK 625,00
(NOK 62,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x020305 100 x 100 x 1,5 mm 8 (Ø 4 mm) 10 stk.
NOK 914,00
(NOK 91,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Beslag, Beslag hengsel, Forbinder, Hengsel valset, Hengsel kantet, Hengsel rustfritt, Hengsel rustfritt stål, Hengsel med messingstift, Hengsel med stift av rustfritt stål, Hengsel med naglet stift, Hengsel DIN 17440, Hengsel 1.4301, Hengsler, Hengselsett, Hengsel med skruer, 010503030 Vormann, 010503040 Vormann, 092033000 Vormann, 010503050 Vormann, 010503060 Vormann, 010503070 Vormann, 010503080 Vormann, 010503100 Vormann, Vormann, Dørhengsel, Hengsel, Dørhengsel