Kalvesmokk - lengde 100 mm - hvit, beige eller honning - pakningsenhet 5 eller 10 stk. - pris per pakningsenhet

Bruksområde
  • Smokken er ideell for kalvedrikkebøtter.
Beskrivelse
  • Kalvesmokken har et krysshull.
Teknisk informasjon
  • Utførelse - kalver, lateks eller naturgummi
  • Lengde - 100 mm
  • Farge - hvit, beige eller honning
  • Pakningsenhet - 5 eller 10 stk.
  • Pris per pakningsenhet
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Utførelse
Farge
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 890700145305
Utføring
UtførelseKalver
Fargehvit
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 90,10
(NOK 18,02 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 890700145405
Utføring
UtførelseLateks
Fargebeige
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 90,10
(NOK 18,02 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 890700147705
Utføring
UtførelseNaturgummi
Fargehonning
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 91,20
(NOK 18,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 890700145310
Utføring
UtførelseKalver
Fargehvit
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 169,00
(NOK 16,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 890700145410
Utføring
UtførelseLateks
Fargebeige
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 170,00
(NOK 17,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 890700147710
Utføring
UtførelseNaturgummi
Fargehonning
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 184,00
(NOK 18,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Kalvesmokk, Kalvesmokk, Kalvesmokk, Smokk, Kalvedrikkebøtte, Drikkesmokk, Drikkekarsmokk, Drikkekarsmokk, Kalvehold, albert kerbl