Kalvesmokk - lengde 100 mm - hvit, beige eller honning - pakningsenhet 5 eller 10 stk. - pris per pakningsenhet

Bruksområde
  • Smokken er ideell for kalvedrikkebøtter.
Beskrivelse
  • Kalvesmokken har et krysshull.
Teknisk informasjon
  • Utførelse - kalver, lateks eller naturgummi
  • Lengde - 100 mm
  • Farge - hvit, beige eller honning
  • Pakningsenhet - 5 eller 10 stk.
  • Pris per pakningsenhet
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Utførelse
Farge
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Utførelse Farge VE Pris eksl. moms
890700145305 Kalver hvit 5 stk.
NOK 90,10
(NOK 18,02 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
890700145405 Lateks beige 5 stk.
NOK 90,10
(NOK 18,02 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
890700147705 Naturgummi honning 5 stk.
NOK 91,20
(NOK 18,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
890700145310 Kalver hvit 10 stk.
NOK 169,00
(NOK 16,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
890700145410 Lateks beige 10 stk.
NOK 170,00
(NOK 17,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
890700147710 Naturgummi honning 10 stk.
NOK 184,00
(NOK 18,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Kalvesmokk, Kalvesmokk, Kalvesmokk, Smokk, Kalvedrikkebøtte, Drikkesmokk, Drikkekarsmokk, Drikkekarsmokk, Kalvehold, albert kerbl