Møbelvinkel flatt - Stål - Pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Møbelvinkelen (flat) er egnet for bruk i industri, håndverk og hobbyformål.
Beskrivelse
  • Møbelvinkelen (flat) er utstyrt med forsenkede hull.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Stål
  • Materialtykkelse - 1,5 mm
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Type
A
B
Skruehull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38245x200868
Utføring
Typegalvanisert
A30 mm
B10 mm
Skruehull4 (Ø 2,5 mm)
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 329,00
(NOK 3,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x200905
Utføring
Typegalvanisert
A40 mm
B10 mm
Skruehull4 (Ø 2,5 mm)
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 362,00
(NOK 3,62 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x200943
Utføring
Typegalvanisert
A50 mm
B10 mm
Skruehull4 (Ø 2,5 mm)
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 395,00
(NOK 3,95 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x200981
Utføring
Typegalvanisert
A60 mm
B10 mm
Skruehull4 (Ø 2,5 mm)
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 461,00
(NOK 4,61 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x201018
Utføring
Typegalvanisert
A75 mm
B12 mm
Skruehull4 (Ø 3 mm)
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 493,00
(NOK 4,93 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Vinkel, Vinkel Vormann, Vinkelbeslag, Beslag, Vinkel Vormann, Møbelvinkel Vormann, Flatt vinkelbeslag Vormann, Møbelvinkel flatt Vormann, Møbelvinkel flatt, Møbelvinkel flatt forsenkede hull, Møbelvinkel flatt messingbelagt, Møbelvinkel messingbelagt, Møbelvinkel galvanisert, Møbelvinkel flatt galvanisert, 000186030Z Vormann, 000186040Z Vormann, 000186050Z Vormann, 000186060Z Vormann, 000186075Z Vormann, 092116000 Vormann, 092117000 Vormann, 092118000 Vormann, 092119000 Vormann, 092126000 Vormann, 092127000 Vormann, 092128000 Vormann, 092129000 Vormann, 092130000 Vormann, Møbelvinkel flatt forsenkede hull, Vormann, Flatt vinkelbeslag, Flatt beslag\n