Møbelvinkel flatt - Stål - Pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Møbelvinkelen (flat) er egnet for bruk i industri, håndverk og hobbyformål.
Beskrivelse
  • Møbelvinkelen (flat) er utstyrt med forsenkede hull.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Stål
  • Materialtykkelse - 1,5 mm
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Type
A
B
Skruehull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Type A B Skruehull VE Pris eksl. moms
38245x200868 galvanisert 30 mm 10 mm 4 (Ø 2,5 mm) 100 stk.
NOK 329,00
(NOK 3,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x200905 galvanisert 40 mm 10 mm 4 (Ø 2,5 mm) 100 stk.
NOK 362,00
(NOK 3,62 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x200943 galvanisert 50 mm 10 mm 4 (Ø 2,5 mm) 100 stk.
NOK 395,00
(NOK 3,95 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x200981 galvanisert 60 mm 10 mm 4 (Ø 2,5 mm) 100 stk.
NOK 461,00
(NOK 4,61 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x201018 galvanisert 75 mm 12 mm 4 (Ø 3 mm) 100 stk.
NOK 493,00
(NOK 4,93 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Vinkel, Vinkel Vormann, Vinkelbeslag, Beslag, Vinkel Vormann, Møbelvinkel Vormann, Flatt vinkelbeslag Vormann, Møbelvinkel flatt Vormann, Møbelvinkel flatt, Møbelvinkel flatt forsenkede hull, Møbelvinkel flatt messingbelagt, Møbelvinkel messingbelagt, Møbelvinkel galvanisert, Møbelvinkel flatt galvanisert, 000186030Z Vormann, 000186040Z Vormann, 000186050Z Vormann, 000186060Z Vormann, 000186075Z Vormann, 092116000 Vormann, 092117000 Vormann, 092118000 Vormann, 092119000 Vormann, 092126000 Vormann, 092127000 Vormann, 092128000 Vormann, 092129000 Vormann, 092130000 Vormann, Møbelvinkel flatt forsenkede hull, Vormann, Flatt vinkelbeslag, Flatt beslag\n