Polerstift - PFERD - Skaft-Ø 2,35 mm - sylindrisk form - filt - pakke med 10 stk. - pris per pakke

Bruksområde
  • Polerstiften er egnet til forpolering og høyglanspolering av plastdeler, polering av hardmetallskjær, forpolering av armaturer, høyglanspolering av komponenter i rustfritt stål (INOX), samt bearbeiding av radier og konturer.
Beskrivelse
  • Polerstiften med sylindrisk form er laget av filt og kan fritt profileres.
  • Ved en skjærehastighet på 5 til 10 m/s oppnås de beste resultatene med polerstiften.
  • Av sikkerhetshensyn må maksimalt tillatt turtall ikke overskrides.
Teknisk informasjon
  • Materiale Slipemidler - filt
  • Form - sylindrisk form
  • Utførelse - medium
  • Mål (D x L) - 6 x 10 eller 10 x 14 mm
  • Skaftdiameter - 2,35 mm
  • Anbefalt turtall - 10 000 til 32 000 min-¹
  • Maks. tillatt turtall - 47 500 til 79 500 min-¹
  • Pakningsstørrelse - 10 stk.
  • Pris per pakke
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Mål (D x L)
Anbefalt turtall
Maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658244100230
Utføring
BetegnelseFK WRC 0610/2,35 M
Mål (D x L)6 x 10 mm
Anbefalt turtall16000 - 32000 min-¹
Maks. tillatt turtall79500 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 364,00
(NOK 36,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658244100232
Utføring
BetegnelseFK WRC 0812/2,35 M
Mål (D x L)8 x 12 mm
Anbefalt turtall12000 - 24000 min-¹
Maks. tillatt turtall59500 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 378,00
(NOK 37,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658244100234
Utføring
BetegnelseFK WRC 1014/2,35 M
Mål (D x L)10 x 14 mm
Anbefalt turtall10000 - 20000 min-¹
Maks. tillatt turtall47500 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 442,00
(NOK 44,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipestift, Slipestift, Polerstift, Polerstifter, PFERD slipestift, Filtstift, Filtstifter, Filtstift, Filtstifter, PFERD filtstift, Polerstift, Polerstifter, Polerstift, Polerstifter, PFERD polerstift, polere, forpolere, høyglanspolere, polering av rustfritt stål, polering av plast, bearbeiding av radier, bearbeiding av konturer, Filt, PFERD, fritt profilerbar filtstift, profilerbar, sylindrisk form, slipestift i sylindrisk form, sylindrisk slipestift, sylindrisk slipestift