Polerstift - PFERD - Skaft-Ø 2,35 mm - sylindrisk form - filt - pakke med 10 stk. - pris per pakke

Bruksområde
  • Polerstiften er egnet til forpolering og høyglanspolering av plastdeler, polering av hardmetallskjær, forpolering av armaturer, høyglanspolering av komponenter i rustfritt stål (INOX), samt bearbeiding av radier og konturer.
Beskrivelse
  • Polerstiften med sylindrisk form er laget av filt og kan fritt profileres.
  • Ved en skjærehastighet på 5 til 10 m/s oppnås de beste resultatene med polerstiften.
  • Av sikkerhetshensyn må maksimalt tillatt turtall ikke overskrides.
Teknisk informasjon
  • Materiale Slipemidler - filt
  • Form - sylindrisk form
  • Utførelse - medium
  • Mål (D x L) - 6 x 10 eller 10 x 14 mm
  • Skaftdiameter - 2,35 mm
  • Anbefalt turtall - 10 000 til 32 000 min-¹
  • Maks. tillatt turtall - 47 500 til 79 500 min-¹
  • Pakningsstørrelse - 10 stk.
  • Pris per pakke
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Mål (D x L)
Anbefalt turtall
Maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Betegnelse Mål (D x L) Anbefalt turtall Maks. tillatt turtall VE Pris eksl. moms
658244100230 FK WRC 0610/2,35 M 6 x 10 mm 16000 - 32000 min-¹ 79500 min-¹ 10 stk.
NOK 364,00
(NOK 36,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658244100232 FK WRC 0812/2,35 M 8 x 12 mm 12000 - 24000 min-¹ 59500 min-¹ 10 stk.
NOK 378,00
(NOK 37,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658244100234 FK WRC 1014/2,35 M 10 x 14 mm 10000 - 20000 min-¹ 47500 min-¹ 10 stk.
NOK 442,00
(NOK 44,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipestift, Slipestift, Polerstift, Polerstifter, PFERD slipestift, Filtstift, Filtstifter, Filtstift, Filtstifter, PFERD filtstift, Polerstift, Polerstifter, Polerstift, Polerstifter, PFERD polerstift, polere, forpolere, høyglanspolere, polering av rustfritt stål, polering av plast, bearbeiding av radier, bearbeiding av konturer, Filt, PFERD, fritt profilerbar filtstift, profilerbar, sylindrisk form, slipestift i sylindrisk form, sylindrisk slipestift, sylindrisk slipestift