Rør-splinter enkle - Metall, galvanisert - Lengde 40 til 115 mm - Pris per stk. og forpakning

Bruksområde
  • Rør-splinten er ideell som bindetilbehør i storfehold.
Beskrivelse
  • Rør-splinten er laget av metall og er galvanisert.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Metall, galvanisert
  • Lengde - 40 til 115 mm
  • Pris per stk. og forpakning
Gjennomføring (10)
avgrensning utvalg
Lengde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 120230151007
Utføring
Lengde65 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 129,00)
Artikkelnummer: 120230151008
Utføring
Lengde75 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 194,00)
Artikkelnummer: 120230151009
Utføring
Lengde105 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 437,00)
Artikkelnummer: 120230151010
Utføring
Lengde115 mm
VE50 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 291,00)
Artikkelnummer: 120230151001
Utføring
Lengde40 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 114,00)
Artikkelnummer: 120230151002
Utføring
Lengde40 mm
VE12 stk.
Produktsikkerhet
NOK 33,50
(NOK 2,79 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 3 uker
Artikkelnummer: 120230151003
Utføring
Lengde65 mm
VE12 stk.
Produktsikkerhet
NOK 36,70
(NOK 3,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 120230151004
Utføring
Lengde75 mm
VE12 stk.
Produktsikkerhet
NOK 36,30
(NOK 3,03 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 120230151005
Utføring
Lengde105 mm
VE6 stk.
Produktsikkerhet
NOK 52,90
(NOK 8,82 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 120230151006
Utføring
Lengde115 mm
VE6 stk.
Produktsikkerhet
NOK 58,90
(NOK 9,82 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Rør-splinter enkle, Rør-splinter, Rør-splint, Fjær-splinter, Fjær-splinter, Splinter, Bindetilbehør, Binding, Tilbehør, Storfehold, Husdyrhold, landbruksutstyr, albert kerbl