Rør-splinter enkle - Metall, galvanisert - Lengde 40 til 115 mm - Pris per stk. og forpakning

Bruksområde
  • Rør-splinten er ideell som bindetilbehør i storfehold.
Beskrivelse
  • Rør-splinten er laget av metall og er galvanisert.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Metall, galvanisert
  • Lengde - 40 til 115 mm
  • Pris per stk. og forpakning
Gjennomføring (10)
avgrensning utvalg
Lengde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Lengde VE Pris eksl. moms
120230151007 65 mm 100 stk.
Minimum antall: 100 (= NOK 129,00)
Produktsikkerhet
120230151008 75 mm 100 stk.
Minimum antall: 100 (= NOK 194,00)
Produktsikkerhet
120230151009 105 mm 100 stk.
Minimum antall: 100 (= NOK 437,00)
Produktsikkerhet
120230151010 115 mm 50 stk.
Minimum antall: 50 (= NOK 291,00)
Produktsikkerhet
120230151001 40 mm 100 stk.
Minimum antall: 100 (= NOK 114,00)
Produktsikkerhet
120230151002 40 mm 12 stk.
NOK 33,50
(NOK 2,79 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
120230151003 65 mm 12 stk.
NOK 36,70
(NOK 3,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
120230151004 75 mm 12 stk.
NOK 36,30
(NOK 3,03 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
120230151005 105 mm 6 stk.
NOK 52,90
(NOK 8,82 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
120230151006 115 mm 6 stk.
NOK 58,90
(NOK 9,82 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Rør-splinter enkle, Rør-splinter, Rør-splint, Fjær-splinter, Fjær-splinter, Splinter, Bindetilbehør, Binding, Tilbehør, Storfehold, Husdyrhold, landbruksutstyr, albert kerbl