Slipeskive - PFERD COMBIDISC® - Ø 20 til 75 mm - Oppspenningssystem CDR - VE 50 eller 100 stk. - Pris per VE

Bruksområde
  • slipeskiven er egnet for universell bruk på ulike materialer og metaller
  • den brukes innen verktøy- og formbygging (også modellbygging), maskin- og bilindustri, luftfarts- og romfartsindustrien samt ved reparasjon av turbiner og produksjon av beholdere og apparater
Beskrivelse
  • universelt anvendelig slipeskive med slipemiddelet korund A
  • takket være COMBIDISC®-systemet er den enkel i bruk, gir en vibrasjonsfri gange og trenger ikke limes eller løsnes med varme, noe som gjør at verktøybytte kan skje raskt
  • gjennom oppspenningssystemet CDR har skrueforbindelsen på verktøysiden en utvendig gjenge og er kompatibel med følgende systemer: Roloc™, Lockit, Speed Lok TR, Power Lock type III, Fastlock-system B og Roll-On
  • gjennom "PFERDERGONOMICS®" reduseres vibrasjons-, støy- og støvutvikling ved bruk, og arbeidskomforten forbedres
  • vennligst vær oppmerksom på at av sikkerhetsmessige årsaker må ikke maks. tillatt turtall overskrides
  • for lang levetid og jevn slipeytelse, vennligst bruk en egnet slipeolje
Teknisk informasjon
  • Materiale slipemiddel - Korund A
  • Diameter - 20 eller 75 mm
  • Kornstørrelse - 36 til 320
  • anbefalt turtall - 5000 til 35000 min-¹
  • maks. tillatt periferihastighet - 50 m/s
  • Oppspenningssystem - CDR
  • VE - 50 eller 100 stk.
  • Pris per VE
Gjennomføring (26)
avgrensning utvalg
Bezeichnung
Durchmesser
Korngröße
empf. Drehzahl
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658342770206
Utføring
BezeichnungCDR 20 A 60
Durchmesser20 mm
Korngröße60
empf. Drehzahl20000 - 35000 min-¹
VE100 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 969,00
(NOK 9,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770208
Utføring
BezeichnungCDR 20 A 80
Durchmesser20 mm
Korngröße80
empf. Drehzahl20000 - 35000 min-¹
VE100 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 969,00
(NOK 9,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770212
Utføring
BezeichnungCDR 20 A 120
Durchmesser20 mm
Korngröße120
empf. Drehzahl20000 - 35000 min-¹
VE100 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 969,00
(NOK 9,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770306
Utføring
BezeichnungCDR 25 A 60
Durchmesser25 mm
Korngröße60
empf. Drehzahl15000 - 26000 min-¹
VE100 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 969,00
(NOK 9,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770308
Utføring
BezeichnungCDR 25 A 80
Durchmesser25 mm
Korngröße80
empf. Drehzahl15000 - 26000 min-¹
VE100 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 969,00
(NOK 9,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770312
Utføring
BezeichnungCDR 25 A 120
Durchmesser25 mm
Korngröße120
empf. Drehzahl15000 - 26000 min-¹
VE100 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 969,00
(NOK 9,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770318
Utføring
BezeichnungCDR 25 A 180
Durchmesser25 mm
Korngröße180
empf. Drehzahl15000 - 26000 min-¹
VE100 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 969,00
(NOK 9,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770332
Utføring
BezeichnungCDR 25 A 320
Durchmesser25 mm
Korngröße320
empf. Drehzahl15000 - 26000 min-¹
VE100 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 969,00
(NOK 9,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770403
Utføring
BezeichnungCDR 38 A 36
Durchmesser38 mm
Korngröße36
empf. Drehzahl10000 - 16000 min-¹
VE100 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.200,00
(NOK 12,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770406
Utføring
BezeichnungCDR 38 A 60
Durchmesser38 mm
Korngröße60
empf. Drehzahl10000 - 16000 min-¹
VE100 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.200,00
(NOK 12,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770408
Utføring
BezeichnungCDR 38 A 80
Durchmesser38 mm
Korngröße80
empf. Drehzahl10000 - 16000 min-¹
VE100 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.200,00
(NOK 12,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770412
Utføring
BezeichnungCDR 38 A 120
Durchmesser38 mm
Korngröße120
empf. Drehzahl10000 - 16000 min-¹
VE100 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.200,00
(NOK 12,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770418
Utføring
BezeichnungCDR 38 A 180
Durchmesser38 mm
Korngröße180
empf. Drehzahl10000 - 16000 min-¹
VE100 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.200,00
(NOK 12,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770432
Utføring
BezeichnungCDR 38 A 320
Durchmesser38 mm
Korngröße320
empf. Drehzahl10000 - 16000 min-¹
VE100 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.200,00
(NOK 12,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770503
Utføring
BezeichnungCDR 50 A 36
Durchmesser50 mm
Korngröße36
empf. Drehzahl8000 - 13000 min-¹
VE100 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.700,00
(NOK 17,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770506
Utføring
BezeichnungCDR 50 A 60
Durchmesser50 mm
Korngröße60
empf. Drehzahl8000 - 13000 min-¹
VE100 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.700,00
(NOK 17,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770508
Utføring
BezeichnungCDR 50 A 80
Durchmesser50 mm
Korngröße80
empf. Drehzahl8000 - 13000 min-¹
VE100 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.700,00
(NOK 17,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770512
Utføring
BezeichnungCDR 50 A 120
Durchmesser50 mm
Korngröße120
empf. Drehzahl8000 - 13000 min-¹
VE100 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.700,00
(NOK 17,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770518
Utføring
BezeichnungCDR 50 A 180
Durchmesser50 mm
Korngröße180
empf. Drehzahl8000 - 13000 min-¹
VE100 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.700,00
(NOK 17,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770532
Utføring
BezeichnungCDR 50 A 320
Durchmesser50 mm
Korngröße320
empf. Drehzahl8000 - 13000 min-¹
VE100 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.700,00
(NOK 17,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770703
Utføring
BezeichnungCDR 75 A 36
Durchmesser75 mm
Korngröße36
empf. Drehzahl5000 - 9000 min-¹
VE50 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.170,00
(NOK 23,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770706
Utføring
BezeichnungCDR 75 A 60
Durchmesser75 mm
Korngröße60
empf. Drehzahl5000 - 9000 min-¹
VE50 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.170,00
(NOK 23,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770708
Utføring
BezeichnungCDR 75 A 80
Durchmesser75 mm
Korngröße80
empf. Drehzahl5000 - 9000 min-¹
VE50 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.170,00
(NOK 23,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770712
Utføring
BezeichnungCDR 75 A 120
Durchmesser75 mm
Korngröße120
empf. Drehzahl5000 - 9000 min-¹
VE50 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.170,00
(NOK 23,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770718
Utføring
BezeichnungCDR 75 A 180
Durchmesser75 mm
Korngröße180
empf. Drehzahl5000 - 9000 min-¹
VE50 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.170,00
(NOK 23,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342770732
Utføring
BezeichnungCDR 75 A 320
Durchmesser75 mm
Korngröße320
empf. Drehzahl5000 - 9000 min-¹
VE50 Stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.170,00
(NOK 23,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Schleifblatt, Schleifblätter, Schleif-Blatt, Schleif-Blätter, Schleif Blatt, Schleif Blätter, Slipemidler, Schleif-Mittel, Schleif Mittel, Schleifscheibe, Schleifscheiben, Schleif-Scheibe, Schleif Scheibe, Schleif Scheiben, schleifen, Schleifronde, Ronden, Schleif-Ronde, Schleif Ronden, PFERD Schleifblatt, Korund, Korund A, Korundschleifblatt, Korundschleifblätter, Korund-Schleifblatt, Korund Schleifblatt, Schleifblatt aus Korund, Korundschleifmittel, Slipemidler aus Korund, Werkzeugbau, Maschinenbau, Formenbau, Luftfahrtindustrie, Raumfahrtindustrie, Triebwerkreparatur, Behälterbau, Apparatebau, PFERD COMBIDISC®, COMBIDISC, COMBIDISC®, PFERD, Roloc™, Lockit, Speed Lok TR, Power Lock Typ III, Fastlock-System B, Roll-On