Slipeskive - PFERD COMBIDISC® - Ø 20 til 75 mm - Oppspenningssystem CDR - VE 50 eller 100 stk. - Pris per VE

Bruksområde
  • slipeskiven er egnet for universell bruk på ulike materialer og metaller
  • den brukes innen verktøy- og formbygging (også modellbygging), maskin- og bilindustri, luftfarts- og romfartsindustrien samt ved reparasjon av turbiner og produksjon av beholdere og apparater
Beskrivelse
  • universelt anvendelig slipeskive med slipemiddelet korund A
  • takket være COMBIDISC®-systemet er den enkel i bruk, gir en vibrasjonsfri gange og trenger ikke limes eller løsnes med varme, noe som gjør at verktøybytte kan skje raskt
  • gjennom oppspenningssystemet CDR har skrueforbindelsen på verktøysiden en utvendig gjenge og er kompatibel med følgende systemer: Roloc™, Lockit, Speed Lok TR, Power Lock type III, Fastlock-system B og Roll-On
  • gjennom "PFERDERGONOMICS®" reduseres vibrasjons-, støy- og støvutvikling ved bruk, og arbeidskomforten forbedres
  • vennligst vær oppmerksom på at av sikkerhetsmessige årsaker må ikke maks. tillatt turtall overskrides
  • for lang levetid og jevn slipeytelse, vennligst bruk en egnet slipeolje
Teknisk informasjon
  • Materiale slipemiddel - Korund A
  • Diameter - 20 eller 75 mm
  • Kornstørrelse - 36 til 320
  • anbefalt turtall - 5000 til 35000 min-¹
  • maks. tillatt periferihastighet - 50 m/s
  • Oppspenningssystem - CDR
  • VE - 50 eller 100 stk.
  • Pris per VE
Gjennomføring (26)
avgrensning utvalg
Bezeichnung
Durchmesser
Korngröße
empf. Drehzahl
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Bezeichnung Durchmesser Korngröße empf. Drehzahl VE Pris eksl. moms
658342770206 CDR 20 A 60 20 mm 60 20000 - 35000 min-¹ 100 Stk.
NOK 969,00
(NOK 9,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770208 CDR 20 A 80 20 mm 80 20000 - 35000 min-¹ 100 Stk.
NOK 969,00
(NOK 9,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770212 CDR 20 A 120 20 mm 120 20000 - 35000 min-¹ 100 Stk.
NOK 969,00
(NOK 9,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770306 CDR 25 A 60 25 mm 60 15000 - 26000 min-¹ 100 Stk.
NOK 969,00
(NOK 9,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770308 CDR 25 A 80 25 mm 80 15000 - 26000 min-¹ 100 Stk.
NOK 969,00
(NOK 9,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770312 CDR 25 A 120 25 mm 120 15000 - 26000 min-¹ 100 Stk.
NOK 969,00
(NOK 9,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770318 CDR 25 A 180 25 mm 180 15000 - 26000 min-¹ 100 Stk.
NOK 969,00
(NOK 9,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770332 CDR 25 A 320 25 mm 320 15000 - 26000 min-¹ 100 Stk.
NOK 969,00
(NOK 9,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770403 CDR 38 A 36 38 mm 36 10000 - 16000 min-¹ 100 Stk.
NOK 1.200,00
(NOK 12,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770406 CDR 38 A 60 38 mm 60 10000 - 16000 min-¹ 100 Stk.
NOK 1.200,00
(NOK 12,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770408 CDR 38 A 80 38 mm 80 10000 - 16000 min-¹ 100 Stk.
NOK 1.200,00
(NOK 12,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770412 CDR 38 A 120 38 mm 120 10000 - 16000 min-¹ 100 Stk.
NOK 1.200,00
(NOK 12,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770418 CDR 38 A 180 38 mm 180 10000 - 16000 min-¹ 100 Stk.
NOK 1.200,00
(NOK 12,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770432 CDR 38 A 320 38 mm 320 10000 - 16000 min-¹ 100 Stk.
NOK 1.200,00
(NOK 12,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770503 CDR 50 A 36 50 mm 36 8000 - 13000 min-¹ 100 Stk.
NOK 1.700,00
(NOK 17,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770506 CDR 50 A 60 50 mm 60 8000 - 13000 min-¹ 100 Stk.
NOK 1.700,00
(NOK 17,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770508 CDR 50 A 80 50 mm 80 8000 - 13000 min-¹ 100 Stk.
NOK 1.700,00
(NOK 17,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770512 CDR 50 A 120 50 mm 120 8000 - 13000 min-¹ 100 Stk.
NOK 1.700,00
(NOK 17,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770518 CDR 50 A 180 50 mm 180 8000 - 13000 min-¹ 100 Stk.
NOK 1.700,00
(NOK 17,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770532 CDR 50 A 320 50 mm 320 8000 - 13000 min-¹ 100 Stk.
NOK 1.700,00
(NOK 17,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770703 CDR 75 A 36 75 mm 36 5000 - 9000 min-¹ 50 Stk.
NOK 1.170,00
(NOK 23,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770706 CDR 75 A 60 75 mm 60 5000 - 9000 min-¹ 50 Stk.
NOK 1.170,00
(NOK 23,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770708 CDR 75 A 80 75 mm 80 5000 - 9000 min-¹ 50 Stk.
NOK 1.170,00
(NOK 23,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770712 CDR 75 A 120 75 mm 120 5000 - 9000 min-¹ 50 Stk.
NOK 1.170,00
(NOK 23,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770718 CDR 75 A 180 75 mm 180 5000 - 9000 min-¹ 50 Stk.
NOK 1.170,00
(NOK 23,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342770732 CDR 75 A 320 75 mm 320 5000 - 9000 min-¹ 50 Stk.
NOK 1.170,00
(NOK 23,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Schleifblatt, Schleifblätter, Schleif-Blatt, Schleif-Blätter, Schleif Blatt, Schleif Blätter, Slipemidler, Schleif-Mittel, Schleif Mittel, Schleifscheibe, Schleifscheiben, Schleif-Scheibe, Schleif Scheibe, Schleif Scheiben, schleifen, Schleifronde, Ronden, Schleif-Ronde, Schleif Ronden, PFERD Schleifblatt, Korund, Korund A, Korundschleifblatt, Korundschleifblätter, Korund-Schleifblatt, Korund Schleifblatt, Schleifblatt aus Korund, Korundschleifmittel, Slipemidler aus Korund, Werkzeugbau, Maschinenbau, Formenbau, Luftfahrtindustrie, Raumfahrtindustrie, Triebwerkreparatur, Behälterbau, Apparatebau, PFERD COMBIDISC®, COMBIDISC, COMBIDISC®, PFERD, Roloc™, Lockit, Speed Lok TR, Power Lock Typ III, Fastlock-System B, Roll-On