Slipeskive - PFERD COMBIDISC® - Korund FORTE - Fastspenningssystem CDR - Pris per stykk

Bruksområde
  • Slipeskiven brukes innen verktøy-, form- og modellbygging, i bil-, luftfarts- og romfartsindustrien samt i motor-, beholder- og apparatbygging
  • Den er egnet for universell bruk på metaller
Beskrivelse
  • Slipeskive med høy slipeeffekt og god levetid
  • Takket være COMBIDISC®-prosessen er den enkel å håndtere, gir en vibrasjonsfri gange og trenger ikke å limes eller løsnes ved hjelp av varme, noe som gjør verktøybyttet raskt
  • Gjennom fastspenningssystemet CDR har skruforbindelsen på verktøysiden en utvendig gjenge og er kompatibel med følgende systemer: Roloc™, Lockit, Speed Lok TR, Power Lock Type III, Fastlock-system B og Roll-On
  • Med "PFERDERGONOMICS®" reduseres vibrasjon, støy og støvutvikling under bruk, og arbeidskomforten forbedres
  • Vennligst merk at maks tillatt turtall av sikkerhetsmessige årsaker ikke må overskrides
  • For lang levetid og jevn slipeeffekt, vennligst bruk en egnet slipeolje
Teknisk informasjon
  • Materiale Slipemidler - Korund A-FORTE
  • Egnet for - Metaller
  • Diameter - 25 til 75 mm
  • Kornstørrelse - 60 FORTE til 120 FORTE
  • Anbefalt turtall - 5000 til 26000 min-¹
  • Maks tillatt periferihastighet - 50 m/s
  • Fastspenningssystem - CDR
  • Forpakningsenhet - 50 eller 100 stk.
Gjennomføring (15)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Diameter
Kornstørrelse
Anbefalt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658342771306
Utføring
BetegnelseCDR 25 A 60 FORTE
Diameter25 mm
Kornstørrelse60 FORTE
Anbefalt turtall15000 - 26000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.050,00
(NOK 10,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342771308
Utføring
BetegnelseCDR 25 A 80 FORTE
Diameter25 mm
Kornstørrelse80 FORTE
Anbefalt turtall15000 - 26000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.050,00
(NOK 10,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342771312
Utføring
BetegnelseCDR 25 A 120 FORTE
Diameter25 mm
Kornstørrelse120 FORTE
Anbefalt turtall15000 - 26000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.050,00
(NOK 10,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342771403
Utføring
BetegnelseCDR 38 A 36 FORTE
Diameter38 mm
Kornstørrelse36 FORTE
Anbefalt turtall10000 - 16000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.320,00
(NOK 13,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342771406
Utføring
BetegnelseCDR 38 A 60 FORTE
Diameter38 mm
Kornstørrelse60 FORTE
Anbefalt turtall10000 - 16000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.280,00
(NOK 12,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342771408
Utføring
BetegnelseCDR 38 A 80 FORTE
Diameter38 mm
Kornstørrelse80 FORTE
Anbefalt turtall10000 - 16000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.280,00
(NOK 12,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342771412
Utføring
BetegnelseCDR 38 A 120 FORTE
Diameter38 mm
Kornstørrelse120 FORTE
Anbefalt turtall10000 - 16000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.280,00
(NOK 12,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342771503
Utføring
BetegnelseCDR 50 A 36 FORTE
Diameter50 mm
Kornstørrelse36 FORTE
Anbefalt turtall8000 - 13000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.030,00
(NOK 20,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342771506
Utføring
BetegnelseCDR 50 A 60 FORTE
Diameter50 mm
Kornstørrelse60 FORTE
Anbefalt turtall8000 - 13000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.740,00
(NOK 17,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342771508
Utføring
BetegnelseCDR 50 A 80 FORTE
Diameter50 mm
Kornstørrelse80 FORTE
Anbefalt turtall8000 - 13000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.740,00
(NOK 17,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342771512
Utføring
BetegnelseCDR 50 A 120 FORTE
Diameter50 mm
Kornstørrelse120 FORTE
Anbefalt turtall8000 - 13000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.740,00
(NOK 17,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342771703
Utføring
BetegnelseCDR 75 A 36 FORTE
Diameter75 mm
Kornstørrelse36 FORTE
Anbefalt turtall5000 - 9000 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.390,00
(NOK 13,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342771706
Utføring
BetegnelseCDR 75 A 60 FORTE
Diameter75 mm
Kornstørrelse60 FORTE
Anbefalt turtall5000 - 9000 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.230,00
(NOK 24,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342771708
Utføring
BetegnelseCDR 75 A 80 FORTE
Diameter75 mm
Kornstørrelse80 FORTE
Anbefalt turtall5000 - 9000 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.230,00
(NOK 24,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342771712
Utføring
BetegnelseCDR 75 A 120 FORTE
Diameter75 mm
Kornstørrelse120 FORTE
Anbefalt turtall5000 - 9000 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.230,00
(NOK 24,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipemidler, Slipemidler, Slipemidler, Slipeskive, Slipeskiver, Slipeskive, Slipeskive, Slipeskiver, slipe, Sliperondell, Rondeller, Sliperondell, Sliperondeller, PFERD slipeblad, Korund, Korund A-FORTE, Korund FORTE, Korundslipeblad, Korundslipeblader, Korund-slipeblad, Korund slipeblad, Slipeblad av korund, Slipemidler av korund, Verktøybygging, Maskinbygging, Formbygging, Luftfartsindustri, Romfartsindustri, Motorreparasjon, Beholderbygging, Apparatbygging, CDR, Fastspenningssystem CDR, PFERD COMBIDISC®, COMBIDISC, COMBIDISC®, PFERD, Roloc™, Lockit, Speed Lok TR, Power Lock Type III, Fastlock-system B, Roll-On